Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Mit csináljak, ha a barátom miatt sokszor égek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem,de sokszor nem tudja hogy viselkedjen. Például már nem nagyon merem magammal hívni a rokonkátogatásokra, mert az egész család rossz véleménnyel van róla. Olyan kellemetlen,mikor találkozik valaki olyannal,akivel addig nem, a másik fél illő módon bemutatkozik a teljes nevén, ő pedig egyből tegez és csak a keresztnevét mondja. A nagymamám 70 éves,de őt is simán sziázza,tegezi,pedig a mamám nem kérte tőle,hogy tegeződjenek... Meg ilyen apróságok, mikor beledumál a vezetésbe, hogy a GPS alapján merre kéne menni, pedig a rokonom pontosan tudja a utat,de a barátom mégis felháborodik,mikor nem azt az utat követik,amit a ő mondott. Azt mondják nem illünk össze,mert én tudok viselkedni, szépen,művelten kommunikálok, ő pedig érthetetlenül motyog... Nagyon szeretem,de nem tudom hogy mondjam ezt el neki...
2015. júl. 29. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
mindenkepp beszeld meg vele, legy tapintatos, es lehetoleg ugy mondd el, hogy ne bantsd meg.. ezt tenyleg megbeszelni lenne a legjobb.
2015. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék senkit megsérteni de a barátod egy igencsak tirpák ember
2015. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez a magázás dolog jó lenne ha már kikopna a nyelvből végre. Csak azért nem érdemel senki sem tiszteletet, mert idősebb. Bocsi, hogy olyan szorosan nem kapcsolódik a témához, de gondoltam leírom.
2015. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem valaha mindenki ilyen volt alapból. Hiányzik a gyermekkorából, hogy 3 férfi ráförmedjen: "Ne sziával köszönj te kis paraszt a nagynénédnek" illetve a "Fogd be a pofád, tudom merre menjek"

Párszor lekell oltani vagy ordítani aztán befejezi. Nem leülni és beszélgetni kell vele, hogy ezt nem szabad.

2015. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kill The Sexplayer ***** válasza:

A #3-asnak igaza van. A tisztelet nem potyog az égből, azt ki kell érdemelni. Ha minden idősebbet feltétel nélkül tisztelnénk, akkor a tiszteletnek itt mi értéke van?

Az a baj, hogy az udvariasság egybeforrt az őszintétlenséggel.

2015. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ötös válaszolóval én is egyetértek, hogy a tiszteletet nem kapjuk csak úgy az égből. Viszont ami igaz, én is beleszólnék a vezetésbe, ha úgy látom, hogy rossz felé megyünk, én biztos nem hagynám, hogy a csaj oltogasson, vagy kiabáljon velem, mert attól még hogy nő ül a volánnál, még nem ő ott a királykisasszony vegyen már vissza magából. Ha én azt mondom, hogy arra kell menni, akkor arra kell menni azért itt álljunk már meg egy szóra attól, hogy ott ül a volánnál még nem kell megjátszani a királykisasszonyt. Megállhat, aztán megbeszéljük a dolgokat.
2018. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja bocsi előző voltam: Ha égsz a barátod miatt oltsd el magadat, vagy akkor ki kell a tűzoltókat, ha nem sikerült.

BOCSI,de ezt a viccet nem bírtam megállni...!

2018. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De régi kérdés :D a sráccal azóta szakítottunk és amúgy végig meleg volt :D Ez volt az égés és még nem sikerüt eloltani magam :D köszi a válaszokat :D
2018. máj. 8. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!