Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jó ötlet volt a szakítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt a szakítás?

Figyelt kérdés

17-18 éves lány vagyok, a barátom 19. 3 éve élünk együtt. Nagy szerelemmel indult a kapcsolatunk kisebb bonyodalmak után zökkenő mentesen 2,5 évig. Nagyon szeretem de már ez nem a szerelemről szól, pedig úgy gondolom, hogy egy korombeli lánynak az kell a boldogságához. Viszont úgy érzem, hogy ő az én életem párja mert ez a kapcsolat maga lenne a tökéletes házasság. Mégis szakítottam vele, de ő várja, hogy újra együtt legyünk amivel nekem se lenne gondom addig amíg egy alapvető kapcsolat kézkötése nem kerülne szóba. Nem vagyok túl hűséges, de őt nem szeretném ezzel bántani, de már egyszer meg is tettem. Nagy lelkiismeret furdalásom volt miatta és ő azóta nem bízik bennem hiába mondok el neki Mindent.

Nem tudom eldönteni, hogy újra összemelegedjünk-e vagy inkább próbálkozzunk barátok lenni?



2015. júl. 31. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
ha ekkora egy r.... vagy inkább ne jöjj vele újra össze, pont a hozzád hasonlók teszik tönkre az igazi férfiakat.
2015. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Szeretitek egy mást és szerintem ez látszik hogy igaz szerelem.. próbáld meg ha igazán szereted hűséges maradni hozzá és ismét meg fog bízni benned de ha vár rád akkor látszik hogy nagyon szeret, szerintem beszéljétek meg és egy próbát mindenképp megérne! :)) ^^
2015. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 31. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele, ha szereted? >< Istenem. .-.
2015. aug. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyrészt azért amit írtam, másrészt meg már nagyon lapos volt a kapcsolatunk és ezért már nem voltam boldog mellette. Mikor együtt vagyunk inkább úgy érzem mintha a legjobb barátommal lennék nem mintha a párommal.
2015. aug. 2. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat (véleményem szerint) akkor jó, ha nem csak a párja vagy a másiknak, hanem a legjobb barátja. Bár te érzed, hogy mit szeretnél tenni.~
2015. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De egy kapcsolathoz nem elég az, hogy ha csak a legjobb barátja vagyok.
2015. aug. 2. 16:52
 8/9 anonim ***** válasza:
hagyni kell....
2015. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet félreérthetően írtam, mert kimaradt az is. Viszont ez a tipikus se veled, se nélküled. Ahogy látom rajtad, te már eldöntötted, hogy nem akarod ezt a kapcsolatot, csak megerősítésre vágytál. Így viszont tényleg hagyni kell.
2015. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!