Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van itt olyan csaj aki nála...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csaj aki nála fiatalabb fiúval jár? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
19 vagyok és összejöttem egy 15 éves sráccal, amikor még csak beszélgettem vele, és nem tudtam a korát 18-20-nak tippeltem volna, mert simán kinéz annyinak és elég éretten is gondolkozik. Kicsit kiakadtam, amikor megtudtam hogy mennyi, de végül is úgy döntöttem hogy nem érdekel és összejöttünk, de most nem igazán tudom, hogy mire számítsak. Szerintetek meg fogom én ezt még bánni? : /
2015. aug. 2. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan kéne tudjuk?
2015. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha szeretitek egymást nem mindegy a kor? *-*
2015. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! :)


29 vagyok munkámból kifolyólag fiatalabb srácokkal dolgozom átlag 19-23 évesek,közülük volt már pár kapcsolatom. Szexben jók,nem görcsölnek mint az idősebb pasik,ráadásul lehet őket irányítani és ami nekem a legfontosabb nem lógnak folyton a nyakamon és nem kérnek számon,hogy mikor,mit,miért és kivel csinálok! Legjobb!

2015. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de mi a nem hasznos ezen? Egyszerűen elmondtam a véleményemet... ~#2
2015. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!