Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Elvesztettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elvesztettem a barátom iránt az érdeklődésemet

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, egyik napról a másikra azt érzem, hogy már nem érdekel annyira a barátom, annyira már nincs kedvem vele találkozni. Vajon visszajöhet az érdeklődésem?

Annyira aggasztó, hogy így el tud tűnni valami. Ma este megyek át hozzá és már lefeküdni sincs vele kedvem.

A baj az hogy szerintem ő szerelmes belém.

Mit csináljak, régebben olyan jól éreztem magam vele,most meg minden kiveszett belőlem és nincs kedvem hozzá :(

Pedig nem csinált semmi rosszat


2015. márc. 13. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5%

Ez tipikus!

Minden ribi így érez!

2015. márc. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de MIÉRT? erről nem tehetek :(
2015. márc. 13. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:
62%

mi sem érdeklődünk a barátod iránt...

Ebben az esetben - bármennyire is fájdalmas- de le kell zárni a kapcsolatot.

2015. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Hullámvölgyben vagy. Idd le magad szarásig, bulizd ki magad, aztán ismét érezni fogod h neked ő kell.
2015. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mindennek van valami oka. Te is tudod miért érzed így.
2015. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Csak én érzem úgy, hogy a mai

lányok többségének (TISZTELET A KIVÉTELNEK!) a fiúk, pasik, férfiak papírzsebkendők.

Beléjük fújják a taknyukat, ha elhasználták eldobják!

Ha velük történik ilyen, itt a világvége, jön a zokogás!

2015. márc. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
a hűség nem érzés hanem döntés.
2015. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Elfogyott a csávó pénze ... :)
2015. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Valami oka pedig kell, hogy legyen.

Nem lehet, hogy túl monoton a kapcsolat, nem mentek együtt sehová, nincsenek közös programok, és beleuntál?

Mert ha konkrét dolog nem történt, akkor max ezt tudom elképzelni.

Az itteni lúzerek rosszindulatú megjegyzéseivel ne törõdj...

2015. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem lehet, hogy túl sokat voltatok együtt és egy kicsit inkább magaddal akarnál foglalkozni - így tudat alatt? A szex nem egyenlő a szerelemmel, ha nincs kedved nincs kedved.

Az is lehet hogy kicsit depressziós vagy.

Vagy mindig csak otthon ültök?

Próbáljatok meg közösen elmenni szórakozni, menjetek RANDIZNI.


Ezeken kívül, amit én a legtöbbre tartok egy párkapcsolatban, az az ŐSZINTESÉG. Beszélj vele, mondd el, hogy mit érzel jelenleg, ne az legyen hogy egy hét múlva random, minden előzmény nélkül bejelented neki, hogy vége. Mondd el ami benned van, és kérdd meg, hogy ne beszélgessetek egy ideig. Ne írjatok egymásnak SMS-t, de hívás, se Facebook. Mondjuk 5-7 napig. Ha ez idő alatt elkezd hiányozni, akkor szereted és te is rájössz majd. Mindenkinek vannak olyan pontjai amikor még saját magával se tud kijönni, nem kell megijedni. :)

Ha mégsem kezded el hiányolni, akkor pedig szép békében váljatok el egymástól, hisz ha Ő annyira szeret mint gondolod, akkor jobb lenne, ha ezt a szeretetet nem egy 'zombira pazarolná', hanem valaki olyanra szánná, aki tudja és akarja viszonozni.


Ettől Te még nem vagy rossz ember, csak elvesztetted az érdeklődésedet. Azért nem egy és csak az első kapcsolata van az embernek, mert a tökéletest keresi. Nem kell, hogy az első legyen az, de ez azt sem jelenti, hogy mindenkivel feküdj le és járj velük egy hónapig, mert az tapasztalat. Ezzel csak annyit mondok, hogy van, hogy a heves érzelmek, amik talán csak a rajongásnak voltak tudhatók, egyszerűen elmúlnak.


És még egyszer:

Ő S Z I N T E S É G

2015. márc. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!