Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha az ofőm megmondja hogy kivel járhatok és kivel nem?

Figyelt kérdés
Összejöttem a suli úgymond "legmenőbb" srácával aki az az igazi rossz fiú és mivel az ofőmnek én vagyok a kiskedvence (csak azért mert megnyerem a versenyeket) ezért megtiltotta hogy a suli legrosszabb pasijával járjak és most össze akar hozni valami arabbal én persze megmondtam neki hogy nem és hogy azzal járok akivel akarok és erre azt mondta hogy akkor majd ezentúl nem lesznek olyan jók a jegyeim ! Szerintem ez nem normális most mit tegyek?? 13l
2015. aug. 5. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
13 éves és pasizik ráadásul már most a f***fejeket keresi xD Ok
2015. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon nem normális. Mindenképpen jelentsd a szüleidnek vagy egy másik tanárnak ha nem akarod hogy a szüleid megtudják. Esetleg igazgatónak.
2015. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

1-es ez komoly??

Am pacsi.

2015. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
N
2015. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Helo!


Valoszinünek tartom hogy a jo szandek is vezerelte. Csak rosszul talalta. Masodszor viszont nem tudta visszafogni magat es tul messzire ment. Mivel itt mar voltakepp fenyegetesröl es a tanulmanyi eredmenyeidröl va szo, es figyelmbe veve, hogy a tanarod - raadasul osztalyfönök - azt javaslom mindenkepp beszelj meg ma, vagy holnap a szüleiddel erröl. Meg kel lbeszelniük a tanarral, ha pedig elfajulna adolog akkor igazgatoval es az illetekesekkel.

Itt a legfontosabb hogy neked ebböl semmifele negativ dolgod ne szarmazzon, föleg ne az iskolai eremenyeidet nezve - mivel ez a pasis dolog amugy se iskolai tema.

2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi a franc? Az osztályfőnököd, nem a barátnőd, vagy a gyámod. A kettőtök közti kapcsolat munkaügyi.

Tuti kamu.

2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

13 évesen, grat!

"az az igazi rosszfiú"...

mindegy én már semmin nem lepődök meg ezen a generáción. Már várom a kérdésed 2 év múlva: "Szerintetek lehetek terhes??? 15/L"

2015. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ilyet nem csinálhatna, semmi köze hozzá, hogy te mit csinálsz a magánéletedben. Azért szólhat, ha folyton egymás szájában vagytok látványosan, de nem tilthatja meg, hogy járj vele.


Amúgy nem azért, mert védeni akarnám, de most eszembe jutott ez a sztori: általánosban volt egy tök okos, kedves lány osztálytársam. Hetedik-nyolcadik környékén nekiállt pasizni, jellemzően a nem túl agyas srácok társaságát kereste. Előtte versenyekre vitték meg minden, középsuliba már szerintem csak valami középsz.rba vették fel, most meg hallottam pár éve, hogy már gyereke van egy börtönviselt faszitól (kb 18-9 éves korában lehetett ez).

2015. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, hogy bele akar szólni, az ég-világon semmi köze nincs hozzá.

De lehet, nem úgy értette, hogy direkt rossz jegyeket fog adni neked, hanem attól fél, az a fiú majd elront téged, és ezért nem lesznek jók a jegyeid.

Az nagyon durva lenne, ha ténylegesen fenyegetne.

2015. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
legeltessen kecskét otthon minden arab!!! miért akarsz egy bevándorlóval járni???? kerítést, aknazárat!!! és ha neked kell majd a 10 fős családját is eltartani??? menekült státusza van annak a szerencsétlen arabnak??? illegális határátkelő?? és mi lesz a következő egy üzbég srác???
2015. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!