Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tehetnék? (Infó a leírásban)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (Infó a leírásban)

Figyelt kérdés

3 éve érkezett egy új lány az osztályba, de akkor még nem érdekelt különösebben. Egy pár nap múlva Ő vett fel Skype-on (nem én adtam meg neki), aminek a fentebb említett ok miatt nem tulajdonítottam nagy szerepet. Azonban eltelt 3 év, Ő is változott, én is, és megtetszett nekem. A fő kérdés az lenne, hogy mekkora hátrány az, ha osztálytárssal akarsz járni? Illetve ennek fényében megéri-e próbálkozni?


Ui.: A Skype felejtős, mert kb. 1 éve nem volt fent.


2015. aug. 11. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen kapcsolatban vagytok most?
2015. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évetek van hátra? Én jártam osztálytársal de szakítas után 2 éven át veszekedtünk és zaklatott.
2015. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Leginkább semleges kapcsolatnak nevezném, nagy ritkán beszélgetünk.


#2: 3 évünk van még.

2015. aug. 11. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is most volt h majdnem jartam egyik fiuval osztalybol de nem jottunk vegul ossze. Ha tarsasagban vagyunk tudunk beszelni vele ha 2 en akkor nemigazan.

Most pedig a baratom is az osztalybol van.

De igazabol nem tul elonyos de megoldhato

2015. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!