Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti sem beszéltek a párotokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem beszéltek a párotokkal kényesebb témákról?

Figyelt kérdés

Mondok példákat:

- Tegyük fel hasmenésetek van (vagy egyéb kellemetlen dolog), nem tudtok vele találkozni és a teljes igazság helyett inkább csak annyit mondtok, hogy rosszul vagytok. vagy

- Kicsit féltékeny a párotok és egy ellenkező nemű barátról mindig csak annyit mondtok hogy "egy haver"

- Vagy idegesít valami a párotokkal kapcsolatban, de a veszekedés elkerülése érdekében inkább mindig csak azt mondjátok, hogy semmi baj.

Nálunk ilyen és ehhez hasonló dolgok mennek állandóan. Én mindent elmondok a barátomnak de ő nekem nem. Azt mondja vannak olyan dolgok amikről nem kell tudnom, de ha egyszer párkapcsolatban vagyunk akkor nem kéne mindent megosztatunk egymással? Ti hogy vagytok ezzel?

18/L


2015. aug. 11. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
de mi igen... elvégre a párod akármit elmondhatsz neki
2015. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 AdventurerTomcs ***** válasza:
Szia!Nálunk is hasonló a helyzet csak fordított felállásban.Nekem a barátnőm szokta folyton azt mondani hogy ehez semmi közöm, és én szóvá tettem már párszor hogy nekem bármit el mondhat de őt nem hatotta meg ő inkább megy a saját feje után még ha párkapcsolatban vagyunk akkor is :/ és nekem személy szerint elegem van abból ha nem őszinte vagy titkol valamit , és a kérdésedre válaszolva de szerintem mindent meg kéne osszatok egymással.
2015. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem fontos közölnöd vele, hogy hasmenésed van, de azért a többet amit leírtál, illene megbeszélnetek.
2015. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mi nálunk nem igazán van tabu téma. A hasmenésre lehet azt mondom én is, hogy rosszul vagyok először, de ha rákérdez pontosabban elmondom mi van. Ha problémám van vele megbeszéljük, veszekedni még sose veszekedtünk az eddigi kicsit több mint 1 év alatt. Nem vagyunk igazán féltékenyek egymásra, megbízunk egymásban. Szerintem ez lenne normális...nem kéne elhallgasson dolgokat, ha rákérdezel...persze lehet nem titkol semmit, csak nem szeret róla beszélni, kellemetlenül érzi magát még. 18l
2015. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi még együtt sem vagyunk, (persze úgy viselkedünk, de nem volt még "kijelentve") és már most mindent megbeszélünk. Szerintem ennek ilyennek kell lennie. :)
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!