Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mihez kezdjek most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja megismerte egy lányt a neten. Amúgy kiderült h egy pár barátom ismerőse. Rengeteget beszélgetünk, van hogy egy nap 10 órát is megálás nélkül :D Nagyon aranyos, szép és okos. Mindig van miről beszélnünk, nincs olyan hogy nelenne téma. Időközben ahogy ismerkedtünk megtetszett. Arról fogalmam sincs hogy én tetszem-e neki akárcsak egy kicsit is. Nemtudom h mit tehetnék egész nap csak rá tudok gondolni, nem megy ki a fejemből. Mindig amikor beszélgetünk utal dolgokra, de nemtudom hogy komolyan gondolja-e őket. Szeretnék vele találkozni csak sajnos több mint 200 km köztünk a távolság. Beszéltem már neki arról hogy jó lenne egyszer eltölteni pár napot együtt, és nem ellenkezett. Nagyon szeretnék vele lenni csak a szüleim nem biztos hogy elengednének. Szerintetek mit tegyek? Mert fogalmam sincs hogy bejövök-e neki.


16/f


2015. aug. 16. 04:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Beszélj a szüleiddel. Én amúgy egyedül nem engedném el a gyerekemet ilyen messzire plussz még egyedül. De ha nem gáz hogy apucival meg anyucuval mész hajrá ;)

De ha elmondod mi a helyzet hogy így meg úgy akkor talán megengedik.

2015. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez komoly?

Én már 15 évesen simán utazhattam akár az ország másik felébe is... lett valami bajom? Nem.

2015. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!