Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pety001 kérdése:

Mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés

Na szóval:1: Az gáz ha egy 16 éves fiu egy 13 éves lányal jár?

2:Szerintetek (illik,vagy kell vagy muszáj) ajándékot venni (karácsony,mikulás,születésnap) ha nem jártok min 3-4 hónapja

3:Szerintetek az elhanyagolás ha még vakációba sincs tulzotan sok lehetöség találkozni még ugyse hogy 4 utcányira lakik?


2015. aug. 16. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nem gáz.

2. Semmit sem kell, csak meghalni. Viszont illik.

3. Mennyi időnként találkoztok? És mennyi időre?

2015. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Nekem fura, hogy egy középiskolás fiú egy 7-kes kislánnyal jár.

2. Nem muszáj, nem kell, de biztosan jól esne a másiknak. Én valami picike apróságot vennék. Lehet egy szál virág, egy csoki.

3. Hát fura, hogy nem tudnak találkozni, ha ilyen közel laknak egymáshoz.

2015. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:hát van mikor 1 héten 3 akkor olyan 2-4 óra közötti idő és van mikor 2-hétben 1 akkor is ugyan ennyi.

2 válaszoló:köszi a választ és (de iránta tényleg megmozdult valami) (nem ö az első rengetegen vannak a sorban (1hét,2hét) de ö más.. még így is gáz szerinted ? (sose mondtam még ilyet de azt hiszem ö az első akinél azt érzem hogy szerelmes vagyok)

2015. aug. 16. 16:21
 4/7 anonim ***** válasza:

3: Attól függ, hogy mit akarnak csinálni egymással. Egy 16 már lehet, hogy szexuális életet él. A 13 évesnek meg nem kéne.

De ha ennyire nem jönnek össze a találkozók, akkor valamelyik fél nem is akarja. Nem?

2015. aug. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam én is..hát én nagyábol akarom ö nem tudom (bunkoság ilyet megkérdeni?) hát sexuális élez ide oda (Nagyapám mindig azt mondta a jó gyümölcsre várni kell)
2015. aug. 16. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő is szeret veled lenni, akkor találkozzatok többet és akkor majd kiderül, hogy alakul-e valami köztetek.
2015. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. aug. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!