Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 29 évesen a szüzesség elveszté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 évesen a szüzesség elvesztésére készülők. Egy férfi mennyire értékeli, hogy egy nő neki adja oda magát először? Nyűgnek érzi egy ilyen nővel foglalkozni vagy azért kicsit kiváltságnak tekinti? Egy férfi hogyan vélekedik erről a dologról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 10:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a legtöbb férfi értékeli. Legalábbis én mindenképp.
2015. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Én - 40 évesen - úgy gondolom, hogy annak a nőnek valami lelki problémája lehet, aki 29 évesen még szűz. Komolyan elgondolkodnék, hogy jó ötlet-e hosszútávú kapcsolatba kezdeni vele.


Arról nem beszélve, hogy gyakorlatilag nekem kell betanítani, és ez nem feltétlen egy jó dolog.

2015. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megfelelő partnerrel leszel,akkor mindkettőtöknek felejthetetlen élmény lesz és a párod tisztelettel fog rád tekinteni.


Mindenki másként vélekedik egyébként. Az általános az, hogy ma már a szüzesség kérdése, ha csak nem mélyen vallásos partnert találsz,nem biztos, hogy annyira nagy ügynek fog számítani :-/

2015. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Én azt gondolom egy 18-21 éves lánynál ez érték amit odaadhat, de 29 évesen már nem tudnám mire gondoljak. A szexualitás valamilyen szinten egy tanulási folyamat, ismerd meg magad, ismerd meg a párod, tudd meg hogy lehet élvezetet okozni magadnak és a másiknak, ha ennyi idősen ezekből még sehol semmi azt nem nagyon tudom hova tenni.


Olyan értelemben, hogy nálad még bármi lehet. Az is hogy nem élvezed egyáltalán, az is hogy nagyon prűd leszel, az is hogy ráébredsz mit hagytál ki, mi rejlik benned és elkezded úgy kiélni magad amin most még magad is meglepődnél.


Szóval nem kiváltság, ha valakiben vannak érzelmek nem is nyűg, leginkább egy kaland, aminek nem tudni még mi lesz a vége.

2015. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%

Kíváncsi lennék, hogy aki szerint a #2 válaszom nem hasznos, miért gondolja így.


Félreértések elkerülése végett: pont leszarom, hogy hány százalékot mutat a számláló, de a kérdező a véleményemet kérdezte, én pedig elmondtam. Mi ebben a nem hasznos?

2015. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
21%
Ha egy 29 éves férfi szűz, az impotens, mint ahogy én is, de ha egy nő, akkor az gyogyós. Az tuti. Neked csak terpeszteni kellett volna.
2015. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
21%

nekem a nővérem 32 éves és szűz, barátja se volt.



Személy szerint ha vki 25 éves koráig szűz legye naz nő vagy férfi annak vmi baja van. Lelki, pszichésen, rettentően gátlásos vmi miatt, rosszul nevelté ka szülei stb...



Te melyikbe tartozól ?

2015. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
22%
Én 28 éves szűz férfiként értékelném. Bár mivel alacsony vagyok és ocsmány, sosem juthatok oda, hogy ezen kelljen gondolkodnom, mert soha egy lány sem feküdne le velem soha a külsőm miatt.
2015. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Annyira tudtam..
2015. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

8-as


én is 28 éves szűz vagyok, és én is alacsony 170


Pacsi

2015. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!