Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy a barátom túl jó hozzám?

Figyelt kérdés
Ő minden téren 10/10, még a hibái is tökéletesek a számomra. És ezt akkor is így gondoltam, amikor még nem voltam belé szerelmes, szóval nem csak azért gondolom így mert szeretem és elfogadom a hibáival együtt. Én viszont csak egy szürke kisegér vagyok, és tudom, hogy nálam ezerszer jobb csajokat is megkaphatna. És nem tudom mit tegyek, hogy ne féljek állandóan attól hogy elveszítem. Valami ötlet? 20/L
2015. aug. 24. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes beléd akkor ő is ugyan így tekint rád hogy 10/10-es vagy és a hibáiddal együtt szeret ;)

És ne gondolj arra hogy jó hozzád és van nálad jobb is!!! Nem éri meg ezen gondolkodni ;)

2015. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tudom, hogy nem vagyok neki 10/10.

Ha én ránézek egy annyira szexi pasit látok akitől egyből teljesen kész leszek, ha ő néz rám, csak egy átlagos csajt lát, és ha megkérdezem hogy nem zavarja-e ez vagy az (narancsbőr, nagy fenék kis cicik) akkor mindig azt mondja hogy elfogadja hogy ilyen vagyok, és így is szeret. És nekem elég rossz érzés az hogy tudom, hogy számára nem vagyok annyira szexi, ezt nem is szokta mondogatni, max csak annyit hogy csinos vagyok, jól áll a hajam, jól áll valamelyik ruha rajtam. De én mégsem tudom megadni neki azt a csajt, aki annyira szexi a számára hogy azonnal beindul, szinte bűntudatom van, és nem tudom mit tegyek ellene. :S

2015. aug. 24. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
volt választási lehetősége,és téged választott.ne szúrd el azzal,hogy bizonytalankodsz:)
2015. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat hanem mazochizmus. Nyilván idővel pont ezért fog megunni mert addig súlykolod bele amíg tényleg így fogja látni és a félelmed manifesztálódik pont általad.
2015. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Élvezd! Ne agyalj azon,hogy miért pont téged szeret,számára te nem vagy szürke kisegér,számára te vagy a tökéletes. Ne félj,hogy elveszíted,azzal csak magadat marcangolod. Légy amilyen szoktál, hisz önmagadért szeret
2015. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!