Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti össze jönnétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti össze jönnétek olyan fiúval, aki kersztény embert, jár templomba és rendszeresen olvas Bibliát?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok, aki nem folyton a Bibliáról beszél és nem akar minden áron megtéríteni.

2015. aug. 25. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Persze, a vallásosság nem kizáró ok.
2015. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Ha szakít rám időt,nem szól rám,ha alkoholt iszom,nem akar a házasságig várni a szexxel,és a háza nem úgy néz ki,mint egy hitgyülekezet.

Amúgy valamilyen szinten egészséges,jó dolog a hit.

2015. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Én is vallásos vagyok,szóval nem zavarna. :) Az,hogy valakinek ott van az asztalán egy Biblia,szerintem teljesen normális,ha neki fontos. Ha az egész szobája a vallásos képekkel lenne tele,mindenhol rózsafüzér lógna,az már egy kicsit más helyzet lenne,de engem speciel az sem annyira érdekelne. De ilyen emberrel még nem találkoztam,szóval egy teljesen átlagos keresztény típus nálam előny. :)
2015. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akadály :) én is az vagyok,bár annyira komolyan nem veszem...
2015. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nemhiszem , én szeretek viccelődni hülyéskedni a barátommal , igen szégyen de lány létemre szoktam káromkodni viszonylag sokszor ami annak köszönhető hogy zömmel fiú barátaim vannak , egy vallásos embernek nem hiszem hogy ez beleférne
2015. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Rám már néztek furán, mikor mondtam, hogy hívő ember vagyok, és nem értettem hogy miért. Egyrészről nagyon rosszul esett, mert a sztereotípiák alapján ítélt meg, Pláne hogy alapjuk sem volt. A keresztény fiatalok is szoktak szórakozni, és az alkohol sem tiltott dolog. Ha visszautasítasz egy fiút azért legyen, mert bunkó, arrogáns vagy megcsal, ne azért mert jó ember és hívő.
2015. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3-sal és 6-ossal értek egyet. Én is keresztény vagyok és a srác aki tetszik úgyszintén, bár nemzavarna az sem, ha nemlenne az.
2015. aug. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
HA nem beszél róla (legalábbis nekem) és elfogadja azokat is amiket a biblia tilt,elitél (pl:homoszexualitás) és nem akar elvinni engem a templomba akkor,kapna esélyt.
2015. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
63%
Persze. Söt,nálam ez hatalmas előny :) 17/l
2015. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%

Micsoda?

Hisz istenben?

Kizárt!

2015. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!