Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Szerintetek mitől lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mitől lesz egy lány csúnya? És mit tartotok szépnek egy lányon/nőn?

Figyelt kérdés
Kép is jöhet hogy mi csúnya/szép!

2015. aug. 25. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Mert a nézéset meg a járását..
2015. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
első dolog amit megnézek, az a szem, haj, arc, testalkat. Meg a segg :p ha ezek mind stimmelnek akkor elkezdek beszélgetni velük
2015. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Egyben azt hiszem minden fiú egyet ért: az igénytelen lányokat nemszeressük.

Innentől kezdve relatív, nekem pl. nem jön be ha egy lányon felesleg van, ha fogszabályozója,rövid haja, szemüvege van.

Nem szeretem továbbá, ha agyonsminkeli magát.

Ezeken kívül már csak az arc van nálam ami fontos, azt meg leírni nem tudom.


Mit tartok szépnek: Szép napbarnított lábak, formás fenék, közepes mell, hosszú haj.

Arcra nem tudok írni ideált, mert vagy tetszik az adott lány arca vagy nem :D egy valamit viszont kinem állhatok: amikor az önteltség sugárzik egy csajból, azt hiszi milyen jól néz ki, másokat lenéz, azthiszi ő a város szépe és miatta élünk.

2015. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

valóban relatív.. nem egyszer volt már olyan h a haverjaimnak bejött egy csaj, nekem meg nem.. úgymond a túl tökéletes lányok nekem nem jönnek be.. legyen egy kis szépséghibájuk :) kiálló fül, kicsit nagyobb orr stb.. de ne legyenek kombózva mert az úgy nem jó :D


ha priviben küldesz képet megmondom h bejössz-e :)

2015. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az igényesség saját magára is nagyon fontos.
2015. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csúnya haj, csúnya arc, igénytelenség, elhízás.
2020. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!