Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kiváncsi vagyok a tapasztalato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsi vagyok a tapasztalatokra, más emberek véleményére, hogy ez müködhetne-e?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és a barátom 19, több mint egy éve vagyunk együtt és most egyetem miatt ő Angliába költözött 7 napja, én nagyon nehezen birom de azt látom rajta,hogy ő nem,pedig tudom hogy nagyon szeret és kiakar tartani mellettem,de nekem már hiányzik az hogy oda figyeljen rám és magától jussanak eszébe dolgok, kedveskedések, mert ha nem szerintem könnyen ellaposodhat a kapcsolatunk. Zavar,hogy ilyen természetesnek veszi hogy vagyok meg azt hiszi nem veszthet el, szeretném ha kicsit ő is törekedne,hogy jó legyen ( egyébként amig itthon volt is voltak ilyen problémák).. van valami ötletetek amivel megelőzhetnénk hogy unalmas legyen az egész vagy hogy ne távolodjunk el egymástól? Mert tényleg semmi képpen nem szeretnénk szakitani :)

2015. szept. 3. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos már eltávolodtatok egymástol.. Lehet,hogy hülye tanács de én a következőt tenném : Nem keresném pár napig.. Megvárnám míg ő magátol keres.. Az eltelt időböl meglátod,hogy mennyire vagy neki fontos! De alapbol nem valami rózsás amúgy,hogy ő ott - te meg itt.. Szóval a lényeg,hogy ha zavar téged az,hogy "természetesnek vesz" akkor tegyél érte,hogy ez megváltozzon benne.. Sokszor előfordul,hogy akkor kezdünk el értékelni valakit/valamit ha úgy érezzük,hogy elveszíthetjük!!

22F

2015. szept. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia írj üzenetet és elmondom a véleményemet. :)
2015. szept. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha én nem keresem őt akkor ő azonnal keres, sőt megsértődik ha felkelek és nem irok neki, ugyhogy nem hiszem hogy már ellenénk távolodva mert nagyon sokat beszélünk
2015. szept. 4. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!