Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek meg?

Figyelt kérdés
utolso,vegso elkeseredesemben irok ide.1 eve egyutt vagyunk baratommal,sajnos tavkapcsolatban,ezert szinte minden hetvegen egyutt alszunk mar egy eve.Most szulei hirtelen kitalaltak,hogy suli idoben nincs egyutt alvas.Na most az,hogy csak 1 napra talalkozzunk,nem eri meg sajnos,ezert kozos megegyezesessel szakitottunk.De a mi kapcsolatunk mas,mint a legtobb embernek..es megprobaltam megtenni mindent,hogy a szulei engedjenek..irtam nekik,baratom pedig leult beszelni veluk,de semmi,azt mondtak,hogy amit egyszer elmondtak az ugy is lesz.Baratom egyebkent nagyon jo tanulo,rengeteget segit otthon,es semmit nem engednek neki.Nem tudom mit tudnank mar csinalni,azon is gondolkoztam,hogy elmegyek hozzajuk es szemelyesen beszelek veluk.Egyebkent mind a ketten 17 evesek vagyunk. Bocsanat az ekezetek hianyaert,telefonrol vagyok.
2015. szept. 4. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
17 évesek vagytok, és ennyire befolyásolnak a szüleitek? Hát, ez nem jó, megpróbálhatnátok határozottabban fellépni, 17 évesen kicsit nagyobb szabadságot is nyújthatnának nektek.
2015. szept. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az én szüleimmel nincsen gond,ők szó nélkül engedik..de az ő szülei..mindig ilyenek voltak sajnos,de egyszerűen ez a nevelési módszer...nem tudom mit akarnak elérni ezzel.
2015. szept. 4. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha a saját szüleimet látnám...:D
2015. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is van kapcsolatod?
2015. szept. 4. 09:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A szigor az szigor. Van ilyen. Ha nem tudod elfogadni akkor nem szereted a srácot. Tudod, ha szereted akkor tudsz rá várni. Nem sokára 18 lesz utána már szabad döntéseket hozhat, szülők ide vagy oda.
2015. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!