Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek mennyit számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyit számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,hogy ha nem számít,akkor miért nem,és ha igen,akkor miért?Illetve ha számít,akkor minimum-maximum hány év különbség?Főleg tizenévesekre vagyok kíváncsi,de idősebb is írhat! :)

2015. szept. 4. 21:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Nekem 15 évesen minimum legyen 17. A max pedig 23. Ha nagyon lenyűgöz a srác 25 is jó:D
2015. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:

Mielőtt nem volt a párom, úgy gondoltam minimum legyen 1 évvel idősebb nálam a választottam, de sose ez volt a főbb szempont, ki hány éves. Volt olyan barátom 17 évesen, aki 2 hónappal fiatalabb volt nálam, sajnos rajta eléggé látszott még az éretlenség, de ez is egy példa arra, hogy volt egy ideális "1 év minimum", mégse volt döntő, hogy "betartsam". Megtetszett, kész, az már részletkérdés, hogy nem vagyok már rá büszke.

A mostani 5 évvel idősebb nálam, de mint mondtam, vele se ez volt a fő szempont, nem ez volt az első kérdés, hány éves. Szerintem ha igazán tetszik valaki, nem számít a kor, persze bizonyos kereteken belül. :) Értem én itt a tini-idős(~30) összeállást, csak hogy érzékeltessem, hogy értem.

L19

2015. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Szia. Számomra nem számít a kor. Azaz, ha szerelmes vagyok nem számok alapján ítélek dolgokat. Jelenleg is egy idősebb férfival vagyok, nagyon jól megvagyunk már lassan egy éve. Én 15 vagyok ő meg 34. Szóval, ez is furcsa tudom, de amikor vele vagyok nem veszem észre a korkülönbséget. Viszont sokkal fiatalabbal nem lennék. Max 1 évvel fiatalabbal. Mert anyáskodnék felette. :)
2015. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
#23:Tehát akkor valamennyire mégis számít nálad,ha azt mondod,hogy max.1 évvel fiatalabb :D
2015. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna, mivel jobban szeretem a nálam pár (1-3) évvel idősebb fiúkat, mivel az én korosztályom olyan hülye még...
2015. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

szerintem a korkülönbség nem annyira fontos, amíg a lány a fiatalabb. mondjuk egy embert nem a kora hanem a viselkedése teszi felnőtté, de akkor is egy lány legyen a fiatalabb.

hogyha így van akkor szerintem egy olyan 5-6 év bőven belefér. persze csak egy bizonyos kor felett. mondjuk egy 12 éves ne jöjjön össze egy 17 éves sráccal... az bizarr.

2015. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
De ha szerinted a korkülönbség nem fontos,akkor nem írtad volna,hogy kivéve ekkor,meg kivéve akkor...miért feltétel,hogy a fiú idősebb legyen?Ezek a társadalmi elvárások könyörgöm...tiszta hülyeség.Nem attól lesz valaki boldogabb,hogy a lány a fiatalabb....ez a kijelentés is,hogy a lányok érettebbek..nagyon ritkán igaz,van 1-2 kivétel,de általánosságban a lányok is ugyanolyan gyerekesek,csak nem annak gondolják meg mutatják magukat.
2015. dec. 5. 20:58
 28/34 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ha mondjuk 12-14 között vagy, akkor max 1-2 év fér bele.

ha 15 akkor már 5 év is belefér szerintem.

16-tól meg szerintem akár 10 év is belefér.


mert hát teljesen más egy 17 éves lány egy 27 éves férfival mint egy 12 éves egy 22 évessel.

2015. dec. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Persze,érte,amit mondasz :) Csak azt nem értem,hogy mondjuk egy 15 vagy 16 éves miért másabb egy 14 évesnél??Az 1 év...és nem hinném,hogy egy 15 évesnek egy 20 éves felnőttel kéne összejönnie,és ugyanez a helyzet egy 16 évessel.Maradjanak inkább a saját korosztályuknál szerintem :) Persze nyilván nem számít a kor,de ennyi idősen egy bizonyos értékben mégis csak..és mondjuk szerintem egy 17 éves 27 éves párosítás is meredek egy kicsit,persze függ a személy érettségétől is.
2015. dec. 6. 19:23
 30/34 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és nálam fiatalabbal esélytelen, hogy összejöjjek. :) Legfeljebb 20 évessel járnék.
2015. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!