Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nektek mennyit számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyit számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem,hogy ha nem számít,akkor miért nem,és ha igen,akkor miért?Illetve ha számít,akkor minimum-maximum hány év különbség?Főleg tizenévesekre vagyok kíváncsi,de idősebb is írhat! :)

2015. szept. 4. 21:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon is számít,anyukám is azt mondta hogy nálam a barátom mindig idősebb legyen,mert a velem egykorúak még ebben a korban nem elég érettek és ezt én is észrevettem.Velem egykorúra csak haverként tekintek.Min.2év max.10év legyen köztünk.16L
2015. szept. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok a korkülümbség , még nem kéri azt a bizonyos dolgot amit én nem akarok ... 14éves vagyok szerintem 18fölöttivel már nem igazán jönnék össze , van egy határom 20 fölött már 100% hogy nem , tehát inkább 16-7ig
2015. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
17 vagyok, fiatalabb ne legyen nálam, az ideális amúgy szerintem 1-5 év különbség. de volt már olyan barátom is aki 10 évvel volt idősebb nálam. igazából annyira nem is a kor számít hanem az érzelmi háttere a dolgoknak, ha érett vagy eléggé egy nálad X évvel idősebb pasihoz, hát akkor jó :) nekem annyira nem számít a korkülönbség csak fiatalabb ne legyen mert kisfiúkkal nem foglalkozok.
2015. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

#13

Miért ne legyen fiatalabb?Hisz van,aki érettebb a koránál :)

A másik meg,hogy még te is gyerek vagy,tehát miért akarsz egy 10 évvel idősebb FELNŐTT emberrel kapcsolatba lenni??egy 27-28 évessel..most gondolj bele..hiszen neki már másak a céljai,a gondolkodása,a korosztálya is más..egy ilyen idős férfinak nem inkább egy nőre van szüksége,akinek vannak életcéljai és már tapasztalatai is?Aki esetleg élete végéig vele lesz?Egy olyanra aki elhatározott és tudja,hogy mit akar az élettől.Nem pedig egy kislányra.

persze a te dolgod,nem akarok beleszólni,csak kíváncsi vagyok,hogy mi az,ami erre szándékoz! :)

2015. szept. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

#14 igazából magam sem tudom miért de a nálam fiatalabb fiúk nem vonzanak valahogy. nem tudom miből kifolyólag de én úgy gondolom hogy a férfi legyen idősebb.

a 10 évvel idősebb exemmel meg mindketten rájöttünk hogy hülyeség volt ez egész. és nem a korunkból kifolyólag nem vagyunk együtt, teljesen más miatt nem. :) és ahogy te mondtad van aki érettebb a koránál és talán ezért voltam én vele, ezért akartam kapcsolatban lenni vele. teljesen jól összepasszoltunk amíg el nem lett cs*szve az egész.

2015. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
előző vagyok, és ugyebár én 17 vagyok és szerintem egy nálam 2-3 évvel fiatalabb srác az még elég kisfiú.
2015. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
értem :) akkor valószínű,hogy te is érettebb vagy a korodnál :)
2015. szept. 5. 23:22
 18/34 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy ilyen sokan válaszoltatok :)
2015. szept. 5. 23:23
 19/34 anonim ***** válasza:

#13 értem,hogy,hogy érted :)

csak furcsa volt elsőre,

2015. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

de hát mindenki más :)

előző vagyok,#14-es

2015. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!