Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem ertem mi van velem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem mi van velem. Amikor a barátommal vagyok, azt érzem hogy sohasem akarom elveszíteni, de ha egy ideig nem latom akkor olyan rossz erzesek törnek ram hogy meg a szakítás is megfordult a fejemben. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs miert van ez, de mar nehezen birom. Meg csak egy honapja vagyunk egyutt de mar most az van bennem hogy nem o való nekem. De o rettenetesen szeret engem, én vagyok az első barátnője es jelenleg az eletet sem tudna elképzelni nélkülem. Nagyon romantikus velem ellentétben es mar tobbszor mondtam neki hogy kevesebb kene mert én nem vagyok az a tipus aki allandoan nyaladzani szeret. Ritkan beszelgetunk normalis dolgokról, inkabb csak arrol hogy mennyire szeretjük egymást es hogy egyutt akarjuk leélni az életünket. De a problemam alapja hogy én mar egyre kevesbe erzem ezt igy. Es emiatt folyton bennem van az az érzés hogy milyen szánalmas vagyok es hibáztatom magam. De fogalmam sincs hogy lehetne jobb. Mar nem szivesen talalkozok vele emiatt. Egyre jobban csak eltávolodok tole es mar nem is erzem azt mint az elejen. Viszont Ennyi idő elteltével meg nem tudom hogy jo ötlet lenne-e veget vetni a kapcsolatnak. De igy folytatni sem tul jo. Szeretnem a tanacsotokat kerni, hogy mit tegyek, vagy ha voltatok hasonlo helyzetben akkor mit csináltatok.(es ne haragudjatok a fogalmazasert de elegge osszevissza vannak a gondolataim az utobbi idoben)
2015. szept. 5. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelkileg nem vagy érett erre a kapcsolatra (és talán érzelmileg sem), de legyezgeti a hiúságodat, hogy van fiúd. Ő meg rádakaszkodik (szinte megfojt) és nem rád vágyik igazán, hanem ezt a számára első élményt nem akarja elveszíteni.
2015. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy hónap után még azt se mondtuk ki, hogy szeretjük egymást. Több, mint fél év után kockáztattuk meg, hogy ha jól alakul, szívesen leélnénk együtt az életünket. Ugyanis ezekhez meg kellett ismernünk egymást valamennyire - ami még most is folyamatosan tart. Azért érzel így, mert nem ismered a barátodat, csak a levegőbe beszélsz, mert jó érzes, hogy fontosnak tűnsz. Lassítsatok, beszélgessetek, és kiderül, hogy működik-e.
2015. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!