Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene? (hosszú)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? (hosszú)

Figyelt kérdés

Nem tudom mit kellene csinálnom. A párommal lassan 4,5 éve vagyunk együtt, februárban kérte meg a kezemet. Ide költöztünk anyósomékhoz, mert lakásra gyűjtünk és az anyukájával jól kijövök :)

Viszont bár elötte sem volt valami jó a szexuális életünk, vagy is számomra nem volt jó, de legalább volt. Mióta ide költöztünk nagyon ritka lett és inkább csak én akarom(szerinte azért van mert zavarja maga a légkör) a lényeg hogy elötte sem volt mindig orgazmusom, ha volt is azt magamnak csináltam. Beszéltünk már erről, mondtam neki, hogy szeretem és ilyenek és neki esetleg mi lenne jobb stb. De neki így jó..de nem is szexelünk inkább csak dug...ugyan az a monoton dolog van.

Én próbáltam újítani fehérnemű,beöltözés,kikötöztem amit ő élvezett de ugyan úgy dugott csak...

Én szeretem a vadabb szenvedélyes szexet, szeretkezést...de amit ő csinál...

Már teljesen kiábrándultam a szexből is szinte.

Szeretem, meg jó vele lenni, de félek így nincs értelme. Próbáltam meggyőzni magamat, hogy jaj a szex nem olyan nagy gond, hogy rossz, kibírom. De nem bírom ki.

Megcsalni nem akarom, és amikor felhoztam a vibrátor témát az nem tetszett neki.

Szerintetek van így értelme tovább lenni vele?

Szeretem, de félek hogy így el fog múlni a dolog, és már nem vonzódok hozzá úgy. A csók is már amikor rendesen csókol borzasztó lett a számomra.

Kérlek segítsetek, és ha lehet ne azzal, hogy majd én megduglak.

Köszönöm



2015. jún. 9. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eddig se volt nagy szám a szex,most még rosszabb,változtatni se akar.Nem sokat gondolkoznék hogy együtt maradjak-e vele.
2015. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:

A szex nem minden, de egy egészséges embernek igenis fontos. És ez így is van jól. Helyedben úgy ülnék le ezt vele megbeszélni, hogy közben igyekszel vele tudatosítani; hogy komoly a gond.

Fontos a párok közötti intimitás, bmilyen fizikai kontakt, apró kedvességek, esetleges pajkosságok. Ezek nélkül alig van kohéziós erő és a felek gyorsan távolodnak. Márpedig ő pont ezt gyilkolja (ha nem is szándékosan) ki belőled.

2015. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ha szemtől szembe ülök le vele akkor szomorú fejjel néz és annyit mond tudja és iagazam van, változtat...nem változik semmi. a személyes beszélgetés a szexről vele nem megy, nem tud nyíltan beszélni
2015. jún. 9. 08:40
 4/11 anonim ***** válasza:

A szexről való lemondás nem egyszerű dolog. Mi a barátnőmmel évek óta nem szexelünk. Én vágyom a szexre -de valamiért nem vele, nincs már meg a kémia. Ő meg úgy látom teljesen elégedett a helyzettel, sosem volt nagy szexuális étvágya. Egyébként harmonikus a kapcsolatunk, jól kijövünk egymással, mondhatom talán azt is, minden egyéb tekintetben igazi társra találtam benne. Ezeket félretéve viszont hetente többször is elképzelem, milyen lehet az olyan párok élete, akik kívánják egymást és amikor idejük engedi, egymásnak esnek, nyalják-falják egymást.


A mindennapok szürkeségét biztosan nagyon feldobja ha az ember szenvedélyes kapcsolatban van a párjával. Viszont nehéz megtalálni mindent egyetlen emberben. Több nő is mondta már nekem hogy két-három exéből kellene egy férfit gyúrni és az lenne az igazi. Szóval nem könnyű:)

2015. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de miért kell lemondani a jó szexről? miért múlik el? és miért jó ez bárkinek is?
2015. jún. 9. 09:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy egészséges ember szex utáni vágyát a partnere látványa, viselkedése váltja ki. Nálad az a furcsa, hogy ez egyáltalán nem így van. Teljesen természetes az, hogy szeretnéd ha a kapcsolatotok előbbre haladna szexuális téren is, elképzeled milyen lenne és a valóság finoman szólva nem követi az elképzeléseidet.

Sok szabadidőd van, szerintem még fiatalok is vagytok, élvezni akarod az életed...új kihívásokra vágsz amit a partnered nem tud megadni számodra. El kell döntened mit is akarsz csinálni a hátralévő években.

Végezetül még annyit, hogy ha házasságot és babát szeretnétek, akkor úgy is át fog alakulni az életed, nagyon sokat fogsz dolgozni és örülsz majd ha lesz erőd szexelni....erősen csökkenni fog a szex utáni vágyad...és ha szerencséd van, akkor a párod azt már ki fogja tudni elégíteni.

37F

2015. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy én kivettem, itt nem is a mennyiséggel van gond- bár azzal is, de a fő probléma inkább a pasi monoton hozzáállása. És ezen az sem segítene, ha ritkábban akarná, mert fáradt.


Kérdező: én megpróbálnék még egyszer beszélni vele. Kicsit talán bántó is lenni> "életem, ne haragudj, de nagyon monoton, amit csinálsz, nem élvezek el tőle, lennél kedves kicsit megerőltetni magad néha?". Ne azt kérdezgesd, hogy neki mi lenne jobb, és ne azt mondogasd, hogy neked ez így nem jó- azt mondd, hogy neked MIÉRT nem jó, és ezen hogyan tudna változtatni. Mert ha csak annyit tud, hogy neked nem jó, nem tudja, hogy miért és ez ellen mit tud tenni, akkor hiába várod a csodát.


És ne hagyd, hogy csak szomorú pofival nézzen és bólogasson, majd elfelejtse. Rágd a fülét, ez így nem oké. És ezt vele is értesd meg.

2015. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nem olvastam el az osszest valaszt, de aki azt irta, h a szex nem minden, azzal nem ertek egyet. Igenis a kapcsolat egyik legfontosabb alapja a szex, ugyanis renegeteg pozitiv hatasa van koztuk a konfliktusfeloldo, ami az egyik legfontosabb!! Olvass egy kis pszichologiat. Egyik ismerosom pszichologus-jogasz es csaladjogi birokent dolgozott nagyon sokaig. Az egyetemen is tanit. Azok a hazassagok tartanak a legtovabb, ahol mukodik a szex meg akkor is, ha a hazastarsak szemelyisegileg annyira nem illenek ossze. Sokkal tovabb tart az olyan kapcsolat, ahol jo a szex, mint az, ahol nagy lelki tarsakkent indultak a parok.


Nekem is volt volegenyem es ugyanugy gaz volt a szex, viszont emberkent imadtuk egymast. Nem is maradtam vele. A mostani parommal sokkal inkabb ellentetek vagyunk - ez nem azt jelenti, h vitazunk, vagy veszekszunk, de teny, h kulonbozoek vagyunk - viszont a szex kegyetlen jo! Van eleg tapasztalatom ahhoz, h azt tudjam mondani, ritka az olyan kapcsolat, ahol ennyire mukodik a kemia es azt meg kell becsulni!!!


Szoval en a helyedben - tapasztalatbol - nem pazarolnam tovabb az idomet. Beszeltetek mar rola a paroddal es nem valtozott semmi, sot rosszabb lett. Hosszutavon nagyon feszult es ideges leszel a szexhiany miatt es ez sok konfliktushoz, majd megcsalashoz fog vezetni. En lepnek minel hamarabb.

2015. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még egy próbàt teszek, megbeszélem vele, ha akkor sem lesz vàltozàs lehet lépek
2015. jún. 9. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokaknak talán a könyökén jön ki, annyiszor leírtam már. Nem vagyunk egyformák, és a szex sem mindenkivel egyforma. Van, akivel sima kommersz kis dugások jönnek csak össze, és van akinek egyetlen érintésétől is a hetedik mennyországba repülünk. Nekem közel 50 felejthető kapcsolatomba, egy elrontott házasságomba és 40 évembe került, mire megtaláltam azt a személyt, aki hozzám minden tekintetben a legjobban illik. Így a szex is vele a legjobb.

Szerintem, kérdező, lépj mielőbb. Nincs semmi keresnivalótok egymás mellett. Tudom, azt hiszed, hogy szereted, de hidd el, hamarosan csak csodálkozol magadon, hogy hogyan lehettél ennyire ostoba, hogyan pazarolhattál el ennyi időt egy arra méltatlan kapcsolatra. LÉPJ!

2015. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!