Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmnek már megint egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek már megint egy másik fiú tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem fogok regényt írni,lelkileg fáradt vagyok..

Mióta együtt vagyunk,/beszélünk,a harmadik fiú tetszik neki,és,nehéz..

A saját életemnél is sokkal jobban szeretem őt..de néha azt érzem gyenge vagyok..

Ráadásul a srác aki tetszik neki az osztálytársam..aztmondta sokkal jobban bírja őt mert én féltékeny vagyok..és addig is vele fog foglalkozni amíg nem leszek a régi..

Tudom ha nem foglalkozok vele jobban tetszeni fog neki..de..nembirok állmosollyal vigyorogni a srác előtt hogy milyen cseszett jó minden..

Ma is nyolcadik óráról úgy mentem ki hogy ott beszéltek a folyosón.. lelkileg megöl,depresszióba taszít,fáj,nembirok figyelni a tanulásra..vele akarok lenni..

Segítség..kérlek..


2015. szept. 21. 21:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kár tovább erőltetned, ha tönkreteszi az életed, és nem téged kedvel. Ne beszélj vele pár napig, és figyeld a reakcióját. Has furcsállja, és szól, akkor érdekled. Ha továbbra is figyelmen kívül hagy, akkor nézz más lány után. Sokkal jobban érdemelsz. :D
2015. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Sztem is jobb ha hanyagolod...fiatal vagy még és ha ez tovább folytatod az is lehet hogy a későbbiekbe hatással lesz rád és nem fogsz tudni normális kapcsolatot létesíteni! Ne hagy hogy egy kis p*csa tönkre tegye az életed mert az ilyen soha nem változik (tapasztalatból,van egy ilyen ismerősöm)
2015. szept. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a fenébe.
2015. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nem fogok vele szakítani

Nem akarok,és nem is vagyok rá képes

Egyszerűen szeretem,de attól félek hogy én jobban mint ő engem..már,teljesen összezavarodtam,és,jah. megvagyok.

2015. szept. 26. 20:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy mit érzel... Pont ugyan igy, ahogyan ezt a kérdést is megosztottad velünk :) Mond meg neki, hogy azért vagy féltékeny, mert nagyon szereted és nélküle nem tudsz meglenni ;)
2015. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én elmondanám..ha hagyná.

Ma 5óránk volt (kimaradások miatt.) bejött a termünkbe,ottvolt a srác meg még a többiek,stb.

csak másfél órán át VÁRTAM rá úgy hogy feküdtem a padon miközben a csávóval beszélt. nem volt kellemetlen. áh.

másfél órát,és rám sem nézett..a kezem úgy lefagyott hogy most is alig tudok írni..mondtam neki hogy én megyek..mondta hogy "én nem",azthittem elkezdek bőgni,miért ilyen,mért hagyna elmenni..kimentünk,mondta hogy most "azthiszed hogy megcsalnálak?" választ tudjátok,stb..és visszament a teremre..kiültem a padra a folyósón,jött az egyik barátnője,"XQ"- hol van? mutattam a teremre,"miabaj?" és bement és,gondolom kiküldte hogy ezt azért nemár..beszélt velem..nem sokat segített..és visszament a terembe..gyerekek..majdnem sírva jöttem le a lépcsőn..és itthon vagyok..ha megcsal én..én már,belefáradtam az egészbe..azt akarom hogy én legyek az egyetlen akiért oda van..hogy én legyek aki számít..mindig,mindig arra törekszem hogy azt adjam neki ami a legjobb,mindig próbálok tökéletes lenni,mindig,érted? elég volt.. :'(

2015. szept. 30. 14:12
 17/19 anonim ***** válasza:
Dobd már ki!
2015. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem akarom..
2015. szept. 30. 19:37
 19/19 anonim ***** válasza:
PEDIG KI KELL ÍGY SEMMI ÉRTELME ENNEK A "KAPCSOLATNAK"
2015. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!