Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal összejöttünk 2 hete, és rá kellett jönnöm, hogy nem szeretem. :(

Viszont ő engem nagyon! Szerelmes, és engem rettenetesen nyomaszt ez a probléma. Azt mondta az egyik barátnőmnek, hogyha szakítanék vele, ő felakasztaná magát, felvágná az ereit, ő nem bírná ki, belehalna. Élete szerelme vagyok, velem akarja leélni az életét. Azt mondja senkit nem szeretett még annyira, mint engem. De csak 2 hete járunk! Most ezek után mit mondja neki? Hogyan tálaljam? :( Félek, hogy hülyeséget csinál utána, és összetörne :( Egy kisebb vitánk után azt mondta, hogy ő sírt ez után. Rengetegszer mondja, hogy szeret, egyetlenemnek hív...Rettentő bűntudatom van, és félek...nem tudom mit csináljak. Egyik barátnőm azt tanácsolja, várjak még, ennyi idő után ez normális. De én ezt nem bírom tovább, ez átverés szerintem, és nagy gerinctelenség vele szemben. De össze fogom törni a szívét. :(

Amikor összejöttünk, akkor volt iránta valami gyerekes rajongás, azt hiszem, talán esetleg fellángolás, vagy csak nagyon belelkesedtem, mert első kapcsolatom se. Nem vagyok biztos az érzéseimben, és nem akarom elveszíteni, de nagy kétségeim vannak. Ha megcsókol, akkor se érzek semmit. Tényleg várjak még? Kicsit megriadtam ettől ez egész kapcsolatosditól, talán nem állok rá készen. De szerintem kicsit elsietjük ezt, mi az, hogy velem tervezi az életét? 16 évesek vagyunk.


2015. szept. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szereted, mondd meg neki, szakíts. Ne hagyjad hogy érzelmileg zsaroljon!
2015. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 flaura válasza:
Ha nem szeteted ne álltasd. 16 évesen elég fiatalok vagyok és túl lesz rajtad előbb-utóbb. Te is meg ő is bőven találni fog magának mást...
2015. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fiatal vagy még és ne vedd sértésnek de egy picikét éretlen még a szerelemhez.A párod csak így akar magához kötni hogy olyanokat mondd hogy belehalna,bűntudatot ébreszt benned azért,hogy maradj vele.Nem kell ezt komolyan venni egy szakítás mindkét félnek fájdalmad de túl lesztek rajta.Azt írtad nem érzel semmit ha megcsókol,innentől kezdve meg nincs miről beszélni,nektek nincs közös jövőtök.De kitartás és természetes,hogy ilyenkor esetleg elszomorodsz de nézd a jó oldalát egy lezárás után új kezdet következik:)
2015. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
igen
2015. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakíts vele. Semmi értelme egy olyan kapcsolatban szenvedned és az idődet vesztegetned, amiben nem érzed jól magad.

Előfordul ez.

2015. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ^^
2015. szept. 24. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!