Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakitsak a barátommal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegylany1997 kérdése:

Hogyan szakitsak a barátommal?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt de úgy érzem hogy nem szeretem őt. Úgy elvagyok ha beszélgetünk meg ha együtt vagyunk de nélküle is meg vagyok. Mindent én kell meg mondjak neki hogy mint csinaljon például stb. Én 18 lány ő 17 és már az unokákat tervezgeti meg hogy igérjem meg hogy soha nem hagyom el és örökké vele leszek. Hogy mondjam meg neki?

2015. máj. 28. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond ezt neki,amit most itt leírtál.Hidd el jobb ha őszinte vagy vele és nem találsz ki valamit.

Egyébként ez a "igérjem meg hogy soha nem hagyom el és örökké vele leszek" kissé..fura ebben a korban :D meg is lehet érteni hogy szakítani akarsz vele.

Jobb ha elmondod neki a problémádat,és egyszerűen továbbállsz.

2015. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem sem tetszik. 17 éves és a jövőt tervezgeti. Annyira el van szállva tőlem
2015. máj. 28. 11:25
 3/4 To7ka ***** válasza:
Tök jó, hogy így látod! Szeretem ha valaki még képes egyedül megállni a lábán és korrektül szeretne szakítani. Csak őszintén, de nagyon nagyon határozottan!!:)
2015. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves To7ka :)
2015. máj. 28. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!