Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen a jó barátnő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a jó barátnő?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ha van/lenne barátnőtök mit várnátok el tőle, hogy milyen legyen. Külsőleg, belsőleg egyaránt, ami csak eszetekbe jut.

2015. okt. 5. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy, csak legyen rajta lyuk
2015. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Elvárom hogy ne csaljon meg, ne legyen flegma..külsőre igazából mindegy, ne legyen 200 kg, (bár azért a vékony lányokat jobban szeretem :D), ha szeret velem lenni az még jobb..:) ne legyen hazudós velem szemben, ha meg bújós is, az nálam nagy előny :)
2015. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zero the hero ***** válasza:
17%
Legyen diamondos Lolba hogy tudjak kivel duo que-zni
2015. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

-Legyen hűséges

-Legyen életvidám és határozott, nem szeretek nyafogásokat hallgatni meg grimaszokat nézni

-Legyen nagyjából annyira okos mint én, és nagyjából hasonló érdeklődési kör, életfelfogás, stb...

-Ne lakjon túl messze

-Szeressen szexelni

2015. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Külsőleg:

- Alacsony/középmagas.

- Barma/szőke hajú.

- Átlagos testalkatú.

- Nem az az átlagos "baba" arc.

Belsőleg:

- Hűséges.

- Életvidám.

- Legyen humorérzéke.

- Legyenek céljai.

- Legyen hasonló az értékrendje. (Én pl. nem cigizek, iszok rendszeresen, csak alkalmanként.)

- Ne legyen zárkózott, de ne is legyen túl nyitott mindenkinek.

- Szeressen engem :D


Még rengeteg dolgot írhatnék, de nem lenne értelme tovább írni, mert úgysincsen olyan lány, akire mind igaz lenne, sőt sokakra ezek közül sem igaz sok minden.


18/F

2015. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Külsőre legyen egy normál testalkatú,az sem baj ha molettebb de az sem ha vékony. Legyen ápolt,és igényes.

Belsőre ami nekem nagyon fontos,hogy támogasson ha ugy adódik,tudjak vele beszélgetni, bizzon bennem ,legyen önbizalma,de ha egy picit zárkozottabb az sem baj,ne legyen hisztis,tehát tudjuk megbeszélni a problémákat és persze szeressen.:)

2015. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :)
2015. okt. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!