Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarok azzal a gondolattal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok azzal a gondolattal élni hogy miattam meghal mit tegyek?

Figyelt kérdés

a pasim mindenkinek azt mondja hogy öngyilkos lesz ha én szakítok vele (nekem is ezt mondja) mert állítólag nem tudd nélkülem élni és ezzel nem lenne semmi baj csak hát az van hogy én már nem tudom hogy mit érzek iránta... mindig gyerekes és mindenki előtt kellemetlenül érzem magam a viselkedése miatt de szakítani se merek vele mert félek hogy öngyilkos lesz és én nem akarok bűntudatban élni azzal a gondolattal hogy miattam halt meg..

kérlek segítsetek



2015. okt. 14. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs más megoldás....Amúgy meg lelki terrorban tart ez nem zavar?Nem biztos hogy megteszi,de ha te nem csinálsz semmit akkor bizony a lelked egy 'kicsit' sérült lesz...15f
2015. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás, az ilyenek úgysem lépik meg csak sakkban tartanak vele. Ha mégis, nem a te felelősséged, viszont a zsarolással ő sokat árt neked. Világíts rá az ellentmondásra: ha szeret akkor nem okoz fájdalmat.
2015. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Adom a 2est!
2015. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Khm.. Érzelmi zsarolás.

Kellemetlen téma. Ha egyáltalán tényleg komolyan gondolja -- mert azt én ugyan meg nem mondom -- akkor még mindig lehet számítani a barátaira/szüleire. (Gondolom ha ide írtad akkor nem olyan öreg, hogy a szülők ne számítsanak. apropó: korotok?)

De azért ne hagyd, hogy ezzel zsaroljon.

2015. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A gyenge emberek, akik még nem nőttek fel, azok alkalmazzák ezt az érzelmi zsarolást. Érett ember azt mondja, hogy menj, ha menni akarsz.
2015. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az a baj hogy az anyja leszarja az apja is bátyával veszekednek

a húga leszarja

a 2 öcsével meg nem tudd mit csinálni mert még csak 3 évesek

barátai nagyon nincsenek

én 14 vagyok ő 17...

azt akarja hogy le éljem vele az életem

ma mondta hogy a munka társai mondták neki hogy keressen más csajt mert tönkre tenné az életem hogy ilyen fiatal koromban komoly kapcsolatom legyen meg stb....

és ezen is meg sértődött és azt mondta hogy vagyok már akkora és olyan komoly hogy legyen egy komoly kapcsolatom... :/

2015. okt. 14. 20:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez szegény totál hibbant, és zsarol is téged. Hagyd ott! De most komolyan, hagyd ott!

(már bocs)

2015. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

oké

köszönöm a válaszokat :) sokat segítettek :) már a döntésem is tudom... :) ott fogom hagyni...

2015. okt. 14. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Ok remélem is mert csak terrorizál

Szurkolok

2015. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugi nem öli meg magát,de ha még is akkor gyenge volt
2015. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!