Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » összejönnétek olyan fiúval/lán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek olyan fiúval/lánnyal aki külsőleg nem hibátlan?

Figyelt kérdés

pl.:1.) ha valakinek fehér foltos a foga, de nem ő tehet róla

2.) vagy ha van rajta egy kis felesleg?



2015. okt. 27. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Senki sem hibátlan. Úgyhogy mivel nem akar senki egyedül meghalni szerelem nélkül, nyilván mindenki aki kapcsolatban él, szépséghibás párt választott.

A szépségideál koronként és egyénenként változó. Nem lehet behatárolni egyszerűen.


Kis felesleggel rendelkezik a párom is, és egyáltalán nem zavar, bár korábban azt hittem zavarna.(Magas, vékony testalkatú inkább, csak a pocakján van felesleg, meg kis úszógumi) Szeretem, mert nagyon jó ember és iszonyatosan jó a szexuális életünk is, nagyon vonzónak tartom. :)


Kövér emberrel nem tudom elképzelni, hogy összejöjjek, de ha a párom meghízna esetleg, akkor nyilván nem szakítanék, vagy szeretném kevésbé, viszont a fizikai vonzalmam biztosan csökkenne. De nyilván nem hagynám, hogy eddig fajuljon, hiszen vigyázni akarok az egészségére is, hogy sokáig szerethessük egymást. :)


Mit jelent az, hogy fehér foltos a foga valakinek?

El tudok képzelni fehér fogsort, sárga fogakat, hiányos fogazatot, de ez nekem új. :D

2015. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
fog nem zavarna, a felesleg meg ugye erosen izles kerdese, elhizott nokkel soha nem kezdenek.
2015. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!