Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az emoknál ez hogy müködik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emoknál ez hogy müködik?

Figyelt kérdés
Szóval az volna a kérdésem, hogy egy emo lány csak emo fiúval járhat, vagy más stílusúakkal is? Emo lányok, ti hogy viszonyultok ehhez?

2015. nov. 7. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
emo korszak már nem létezik , szerintem :D
2015. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Igaz nem vagyok lany de emo vagyok :)) es ez szerintem nem igaz...minden ember azzal jar aki neki tetszik stb. nekem is volt mar olyan,hogy nem emo csaj volt es megtetszett...de ez az en velemenyem aztan nem tudom:)

14/emoboy

2015. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem a stílustól függ az hogy kivel jövök össze. ez inkább személyiség kérdése mint külső. persze hogy járhat más stílusuakkal is. 14/emogirl
2015. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az az emo? Mindig fontos, hogy ugyanolyan legyen a két fél érdeklődése.
2015. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen létezunk még és az emo a saját érzelmi állapotunk, nem az érdeklodési kor, emo ugyanugy lehet rockerrel, punkkal vagy egyszeru tomeggyártmánnyal is
2015. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!