Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nehezen tudom lenyelni azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudom lenyelni azt, hogy a barátom már lefeküdt mással. ötletek?

Figyelt kérdés
16 vagyok Ő 17. Nem mondta,és nemrég derült ki,hogy már volt lánnyal,de ez engem eléggé zavar... Most kérlek ne mondjátok,hogy hisztis vagyok meg ilyenek,de igenis zavar,hogy nem velem lesz.(Ha lesz egyáltalán mert én szeretnék még várni s szerintem Ő nem tud rám várni,hisz amit már tapasztalt az hiányzik neki)

2015. nov. 15. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor az zavar, hogy nem mondta, vagy hogy már volt mással ?

Amúgy meg mondd meg neki, hogy várjon. Ha meg nem tud akkor az ajtó kifele mindig nyitva.

2015. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos vagy neki úgyis megvár ha meg nem akkor nem mi d1? van aki emiatt kúr félre annak szintén viszlát
2015. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Gondolom, hogy neked ez lessz az első aktusod. Inlább örülnöd kène, hogy van tapasztalata. Legalább többet fog tudni adni, mint egy olyan, aki szintèn szűz. És az előzőekkel egyetértve. Ha tènyleg szeret, és fontos vagy neki, akkor hajlandó várni. Ha viszont máshoz fordul a vágyai kielégítésének céljából, akkor te is csak arra kellettèl volna neki. Te nem veszítessz semmit, csak egy nagy csalódást, ami beárnyèkolná az elkövetkező kapcsolataid.
2015. nov. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elso:az zavar jobban,hogy mar volt massal..:/

Koszi a valaszoka,johet meg,ment a zold:)

2015. nov. 15. 17:38
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted,akkor nem tökmindegy,hogy volt-e már valakivel vagy nem? Sajnos ezt már nem lehet visszacsinálni. Ahogy az előzők is megerősítették,ha szeret megvár,ha nem akkor mehet amerre lát...
2015. nov. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen nem lehet visszacsinálni,csak fáj egy kicsit. Így névtelenül le merem írni,engem anno meg akartak erőszakolni,így eléggé tartok az első alaklomtól. Ezt elmondtam neki,és akkor ő is teljesen úgy tett,mintha szűz lenne...
2015. nov. 15. 18:15
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerű: hagyd el.
2015. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak szeretem. És kár,hogy nem mondta el
2015. nov. 16. 14:32
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem hagyod el, akkor hülye vagy. Azt fogja látni,hogy akármikor megcsalhat téged, mert te mindig megbocsátasz neki. Így folyamatosan ki leszel használva. De ha neked ez kell...
2015. nov. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Most egy kicsit keverik itt a válaszolók a dolgokat, szóval az, hogy nem beszélt neked az eddigi kapcsolat(ai)ról az nem egy hatalmas bűn szerintem. És nagy sajnálattal manapság az isteni szerencse legyen veled, hogy olyan embert találj magadnak akit tudsz szeretni és még nem volt senkivel.
2015. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!