Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nehezen tudom lenyelni azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudom lenyelni azt, hogy a barátom már lefeküdt mással. ötletek?

Figyelt kérdés
16 vagyok Ő 17. Nem mondta,és nemrég derült ki,hogy már volt lánnyal,de ez engem eléggé zavar... Most kérlek ne mondjátok,hogy hisztis vagyok meg ilyenek,de igenis zavar,hogy nem velem lesz.(Ha lesz egyáltalán mert én szeretnék még várni s szerintem Ő nem tud rám várni,hisz amit már tapasztalt az hiányzik neki)

2015. nov. 15. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Olyan fiatal vagy még. Kár lenne erőltetni ezt a dolgot. Ha nem akarsz, nem fekszel le vele. Ha nem tetszik neki felis út, meg le is út! Ez az időszak a dolgok megismeréséről, a szerelmek ébredéséről kell hogy szóljon, nem a görcsről!

Boldog jövőt!

2015. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Szűzt akarsz, de közben meg még ez a fiatal kiscsóka is béna mint a fene! Még kommunikálni sem tud veled. És kétlem hogy tudna neked bármit is nyújtani a kis kukiján kívül!
2015. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Kálium-klorát válasza:
95%

Na azért látatlanban ne legyél már ilye erősen szígorú (utolsó hozzászóló) !

Nem ismered eléggé a lányt, csak amit ide leítr nekünk. Igen, ez az ő verziója.

De honnan tudod, hogy béna a srác?

Honnan tudod pontosan, milyen vele a lány?

(Pl. amikor elmondta, hogy anno majdnem megerőszakolták, nos nem voltál ott, nem tudod a dolog mennyire volt fájdalmas a srácnak,ne ítélkezz, hogy akkor nem hozakodott előazzal hogy de én már dugtam ám, nem vagyok ám szűz!!!)

Te se ítélj könnyen, Te leány!

És a társad multját ne akard kisajátítani!

Vigyázz ne legyél féltékeny tipus, nem jó az neked se. Persze tudom az ember nem bújhat ki (teljesen) a bőréből.

2016. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret tud várni. ha nem igazi a szeretete akkor az élet eltávolítja tőled ilyen módon (hogy elhagy a szex miatt) a nem igaz embert. ez meg hat figyelj engem is nagyon sok ideig zavart hogy a baratnom lefekudt masokkal (tobb partnere volt mint nekem). Nem szabad ezen idegeskedni en is tultettem magam ezen. mindenkinek van multja.nyilvan b***a azert az ember csoret ha belegondol de nem szabad. Nyilvan azert van veled és nem azzal akivel elotted volt mert ott nem volt jo valami, veled pedig jo
2016. máj. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!