Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A kislányok hány %-a akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre777 kérdése:

A kislányok hány %-a akar idősebb pasit?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki olyan felméréssel, amelyből az derül ki, hogy a ,,tízen éves" kislányoknak hány %-a akar magának jóval idősebb ((20-40-60 évvel idősebb (apjuk, nagyapjuk, dédapjuk korabeli)) férjet vagy társat, barátot?

2015. dec. 2. 23:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Egy boldog,szexualitáson is működő tartós párkapcsolatot nem tudok elképzelni kb.20 évnél nagyobb korkülönbséggel.Sőt!

Egy barátom a jó példa rá.Nála jóval fiatalabb barátnői,élettársai voltak.Igaz évekig működtek.

De csak addig :(

Nyilván egy középkorú férfinak kecsegtető és hízelgő egy fiatal lány,nő társasága.

Én sem mondanék nemet :)

F40+

2016. febr. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 KJUsul ***** válasza:
100%

Nincs ilyen statisztika. Arról valahol olvastam, hogy a 16 év alatti lányok közül, akik idősebb szexpartnereket keresnek és találnak maguknak, kb a 85%-a egészen primitív környezetből kerül ki, általában gyenge képességű, gyakran szellemileg visszamaradott fiatalok. A maradék viszont épp ellenkezőleg, nagyon értelmes, legjobban kvalifikált családokból jövő fiatalok, kiváló tanulók, kiemelkedő képességekkel, nemritkán egyenesen a zseni kategóriából. Sőt a 14 évnél fiatalabb de már szexuális életet élők között, az utóbbiak aránya már 50%.


Ne kérdezd hol olvastam, mert azóta is hiába keresem.

2016. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Ez érdekes!

Köszönöm!

2016. márc. 20. 02:21
 24/34 Fruzs33 ***** válasza:
79%

Én most 15 vagyok,kb. 3 hónap múlva a 16 évesek táborát erősítem,és nekem az idősebb pasik jönnek be. De a,hogy 40 évvel idősebb legyen nálam,az nem fér bele a dolgokba.

Volt dolgom 20 évvel idősebbel,az még elmegy.Az előző párkapcsolatom pedig 9.5évvel idősebb fiúval volt.

szerintem eddig normális.


Amúgy van az egyik legjobb barátnőm,aki 22 éves létére 72 éves faszival kavart...na ezt már nem tartom normálisnak.Bár most mindketten a szinglik táborát erősítjük.

2016. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%
Én 13 vagyok és jóval idősebb férfimclval vagyok nagyon jó barátságban
2016. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Kedves lányok!


Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

(Részletesebben/pontosabban is kifejthetitek, akár üzenetben is!)

2016. márc. 26. 19:37
 27/34 anonim válasza:
39%

Drága ötösválasz, a tizenéves fiúk kisfiúk, de az már nemtetszik hogy "tizenéves kislány" XD

Amúgy (nem az ötösnek mert amúgy egész normálisan válaszolt) de a legtöbb ilyen lány jobban lenézi a saját korosztályát mint Hitler a zsidókat.

És az idösebb pasi meg növeli a hamis felsöbbrendüségérzetüket de nagyon.

Nem az zavar hogy kivel járnak/hány évessel, hanem az hogy többnek gondolják magukat az összes korukbelinél csak azt nem tudom mire.

A pasi autója meg egzisztenciája azok nem a lány javai, tehát a korabeli fiúk ugyanott vannak mint ök .

A pasik akik verik a mellüket meg elfelejtik hogy ök is voltak fiatalabbak, és azt a fenehype olt tapasztalatot megkellett szerezni valahonnan .

A ti faszitok is volt "kisfiú" és ha "kisfiúkorába ugyanígy lenézték volna akor honnan a f0szomból van tapasztalata, tele lenne minden szüzességüket most elvesztö 30 évesekkel.


18/alsóbbrendü élölény (f)

2016. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

#27-es drágaszág... :D

A következőképp fogalmaztam: "csupasz, ecsetfrizurás tizenéves kisfiú, aki "véletlen az anyja vagy a lánytestvére ruháit vette fel, amikor elindult otthonról"... :D" Ezzel egy bizonyos réteget céloztam meg, akik a saját korosztályukban is életképtelen szerencsétlennek számítanak (csak ők hiszik azt, hogy milyen "menők"). Elismerem, valamennyire általánosítottam, de sajnos manapság egyre több az ilyen, és a hasonló... Nem mondom, hogy nem lehet egy fiatal srác is intelligens, értelmes, de marha ritka. Ugyanúgy, mint az olyan lányok. Ez esetben meg nem várnék éveket, hogy ha akkor sikerül egy olyannal megismerkednem, aki szellemileg és lelkileg is passzol hozzám, feltéve ha találnék valaha korombelit. Na meg fontos, hogy külső alapján is vonzónak tartom-e az egyént, mert ha nem is kötök bele apró butaságokba, azért akad néhány elvárásom. Akárhogy is, engem nem tud vonzani ha egy pasinak vékonyabb a karja, mint nekem... És egy "ha nincs ló, jó a szamár is" jellegű kapcsolat ugye egyik félnek sem kellemes. Én nem nézem le a korosztályomat (kivéve a korábban említett réteget), de sosem éreztem magam jól velük, max. néhány velem egykorú barátom van/volt. Általában jobban el tudok beszélgetni idősebbekkel, több a közös érdeklődés. Az meg a másik, hogy ők még képesek a szemembe nézve figyelni rám, nem az idióta telefonjukat nyomkodják. Szerencsére nem minden fiatal tesz így ebben sem, de nagyon sokan... Továbbra is ott lyukadok ki, hogy ha a korosztályomban kéne nekem való párt találni, mintha elefánt farán keresném a bolhát... :'D Egyébként abban igazad van, hogy sok fiatal lány túlságosan el van szállva magától és/vagy a kapcsolatától ha összejön egy idősebb pasival. Az ilyenek általában a legfelszínesebb, legundorítóbb fajták. Nyilán a barátnők előtt akarnak "menőzni", vagy élvezik, hogy a fazon mindent megvesz nekik. Engem nem érdekel mennyi pénze van valakinek, annyi a kikötésem, hogy ne legyen eladósodva és ne csak a nyóc' általánosa legyen meg, hanem minimum valami szakma... Viszont úgy vélem, az irigykedő tizenéves fiúk se keveset túloznak az efféle kapcsolatokról való véleményeikben(nem rád célzok, az érveid jogosak). Ez abból alakul ki, hogy miután nincs senkijük és ezt nehezen viselik, elkezdenek különböző módokkal hárítani miért nem sikerül összeszedniük senkit, csak az a lényeg, hogy ne ők legyenek a hibásak. Ezek mondják, pl. hogy "az idősebb pasik elveszik előlük a lányokat". xD Persze, hogyne, csak épp az ismerőseim többsége viszonylag a saját korosztályában keresgél párt. Az idősebbek csak azt "szedik el", akit lehet. Ezek a dolgok két emberen múlnak. Ja, még ahhoz annyit hozzátennék, a felnőttek is voltak "tizenéves kisfiúk", tapasztalatlanok, de ez az, hogy VOLTAK, múltidőben, már nem azok... Nyilván anno megtalálták a hozzájuk illő lány(oka)t. De lehet olyan kortól és nemtől függetlenül, aki felfelé vagy lefelé érzi jobban magát, de a vele azonos korúakkal nem találja meg a közös hangot szinte semmilyen téren.

2016. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:

Köszönöm az inteligens válaszod, fel is pontoztam, am az akkori válaszomkor épp ideges voltam, és ezért sikeredett kissé indulatosra, de ahogy írtam, a szöveg nagyrésze nem rád vonatkozott, (amit észre is vettél de azért leírom XD)

A te érveid is jogosak, hozzád tényleg egy idösebb pasi való, legalábbis nagyon inteligensnek tūnsz, az a réteg, köznyelven páwa fiúk meg tényleg utálatosak, ecsethaj stb.. .Ebben is egyet értünk.

Láttam olyat is hogy divatfiúnk LÁBA vékonyabb volt mint a lány keze X3.

1 ébként nem minden fiatal fiú vékony

Köztük én se (nem kötözködésböl :)

De sok az ilyen, meg az a feszülös csöfarmer (fiukon :/) az tényleg nem túl férfias.

Ha minden "idösebbpasikedvelö" lány így látná a dolgokat mint te meg sem született volna az akkori rinyám :DD.

2016. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

Még elözö válaszomhoz lenne egy kérdésem hozzád.

Az emberek téged hány évesnek szoktak

nézni külsöre? Csak kíváncsi vagyok mert általában az ilyen érett lányok pár évvel idösebbnek szoktak kinézni (még ha nem is függ össze a külsövel az érettség)

Bocs az off ért csak érdekel mindenféle rosszindulat nélkül. x3

2016. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!