Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A kislányok hány %-a akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre777 kérdése:

A kislányok hány %-a akar idősebb pasit?

Figyelt kérdés
Találkozott már valaki olyan felméréssel, amelyből az derül ki, hogy a ,,tízen éves" kislányoknak hány %-a akar magának jóval idősebb ((20-40-60 évvel idősebb (apjuk, nagyapjuk, dédapjuk korabeli)) férjet vagy társat, barátot?

2015. dec. 2. 23:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Végül is, korábban úgyis téma volt a kérdés alatt, hogy mi van ha valaki sokkal idősebbnek/fiatalabbnak néz ki a valós koránál. :D Hogy ahhoz is legyen némi köze, szerintem a legtöbb embernek a kisugárzása sokat elárul az érettségéről. Persze a természetes dolgokra gondolok, sminkkel egy 12 éves arca is kinézhet úgy, mintha 30 lenne... :D Én sosem sminkelek, nem szeretem. Így is többen hiszik, hogy szempillaspirált használok, mert a szempillám fekete(alul is) és elég sűrű. xD Kb. 18-20 évesnek szoktak gondolni a külsőm alapján, írás és gondolkodás szerint általában 25 körülinek ha komoly témáról van szó. Már párszor olyan is megesett, hogy valaki egyből letegezett, pár perc beszélgetés után elnézést kért érte. xD Mondtam, hogy semmi gond, még csak 10-en valahány éves vagyok... Az öltözködésem nem éppen felnőttes... :D Gondolom ez is hozzátesz a kormegítéléshez, legalábbis nálam. Önmagában nem jelent semmit, mert néha öregasszonyt is látni pl. sportcipőben, de az embertípust segít felismerni, ami inkább összefügghet a korral, na meg az illető személyiségéről is elárul valamennyit. Egyébként én is szoktam komolytalan lenni, szeretek, meg kell is időnként, de egy bizonyos szint alá sosem megyek. Pl. szerintem marhára nem vicces és alsó tagozatos értelmi színvonalnak tartom, amikor egy osztálytársam az óra közepén benyög a tanárnak valami olcsó poént. Szinte mindenki más röhög, a tanárt és engem kivéve... :D A tanár sem kis zöld "Marslakó", ugyanúgy emberi lény, mint mi, nyilván vele is lehet viccelődni, amit jó eséllyel értékel is kulturált határokon belül, de annak nem ott és nem akkor van a helye. Ja, még a kor és öltözködés összefüggéséről annyit... Fú, de szánalmas, amikor 14 évesek sminkelnek és magassarkút vesznek fel, hogy idősebbnek higgyék őket... XD Meg a giccses mini táskába próbálják begyömöszölni a tankönyveket (a hajvasaló és több kiló sminkcucc mellé)... x'D (Ilyesmi mi az ördögnek az iskolába??? -.- Jó, legyen nála egy tükör meg egy fésű, de a többi... -.-)

Egyébként ha gondolod írj üzenetet, ha valami még eszedbe jut nyugodtan faggathatsz. :D

2016. ápr. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 ÉrettFfi ***** válasza:
52 évesen egy 32 éves férjes asszonnyal volt kapcsolatom. Sajnos előre tudtuk, hogy nem lehet végteleníteni de amikor bekövetkezett mindketten sírva köszöntünk el. Azóta gyermeket szült és a távolság miatt évente pár sorban tartjuk a kapcsolatot.
2016. máj. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 KJUsul ***** válasza:
100%

A legjobbam azt bírom, mikor 17-18-19-20 éves csávókák felháborodnak, hogy egy 45 éves pasi beleszeret egy 20 éves lányba és elmondják minden pedofilnak, akkor is ha összeházasodnak és gyerekük lesz....


Aztán elmennek apuci verdájával az általános iskola elé és nyálcsorgatva válogatnak a 12-14 éves lányok közt..... undorító. Meg 20 évesen megdugják a két napja 14. évét betöltött lányt, mert akkor már törvényes. De az nem pedofília ááááááááá...


Meg az se, hogy a kanos 17-18 éves pettingel a 12 éves kislánnyal, megujjazza, elcsábítja, orális szexre veszi rá az se. Azért ez elég érdekes felfogás.

2016. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló 1000%,hogy kamu. :D Ha mégis létezik ilyen,akkor az a tipikus burokgondolkodása van,vagy aszexuális. Kétlem,hogy egy 14 éves lányt jobban érekli egy Duck TV vagy egy Cartoon Network-n a Nagyfater bátyós féle hülyeségek,mint a saját teste felfedezése. Meg ki mondta, hogy d*gásról van szó?(mondjuk pont én mondom,aki nem rég a test felfedezésről írt)Szerelem lehet bárki közt,de szex nem. Meg miért lenne dühítő? 16/f
2017. márc. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!