Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szóltok egy 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok egy 15 éves lány és 33 férfi kapcsolatához?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 08:55
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
67%

Ja, meg egy a pedofilozoknak:

pedofilia azt jelenti, hogy valaki olyanokhoz vonzodik, akiknel a masodlasos nemi jelleg meg nem fejlodott ki. (ez egy 15-16 eves lany eseteben mar ugye boven nem allja meg a helyet).


NEM pedig azt, hogy a fiatal lany jobban tetszik neki mint az idosebb.

Nyilvan jobban tetszik, mindenkinek jobban tetszik.


Az mas kerdes, hogy komoly kapcsolathoz altalaban mar mas szempontok is szuksegesek.

De csak dugni minel fiatalabb (legalis hatarig) annal jobb.

2015. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
59%
65%-os: Maximálisan egyetértünk. És általában ki is teszik, amijük van... :D
2015. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
0%
Ja és jogilag rendben van? Nincs rendben, mert 18 év alatt fiatalkorú... És a törvény tiltja a felnőtt-fiatalkorú viszonyt. Nézz utána. Szóval ha a fejesek ezt megtudják a csávó sittre kerül.
2015. dec. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, ezt benézted. [link]


A táblázat utolsó sorát kell nézni, gyengébbek kedvéért. "NEM BÜNTETENDŐ". Most jogszabályi hivatkozást nem mellékelnék, elég ide a wikipédia is, ebben kellően megbízható, hidd el :D

2015. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim válasza:
59%

Semmi baj sincs ezzel manapság.


A lányok minden tekintettben korán érnek és főleg testileg is sokkal fejlettebbek.


Ha tudják,és akarják is ezt a kapcsolatot,akkor miért ne?

Csak tisztázzák,hogy mi ez és mit szabad elvárni a másiktól.


Inkább egy érett férfivel legyen egy fiatal lány,mint egy YOLO/SWAG,nigga jelmezes,ecsethajú kiskancsóval,aki teherbe vágja,mert nincs esze és tapasztalata.


37/KAN.

2015. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim válasza:
77%
Jajj a sok féltékeny álszent pasi (akinek nem jönnek össze a tinicsajok) és nő (aki szeretne olyan feszes lenni, mint egy tini)...
2015. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
69%
ti dolgotok :) irigylem a pasit
2015. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
88%
Én majdnem pontosan ugyanannyi idős vagyok. Volt egy nálam egy évvel fiatalabb lány ismerősöm, akibe 10 évig szerelmes voltam. Nagyon sokáig, több évig udvaroltam számára, az Ő kedvéért fejeztem be a gimnáziumot és mentem egyetemre; hogy ha eljön az ideje, Neki egy normális, jól kereső értelmiségi férje legyen. Pár év múlva találkoztunk, csodálkoztam is rajta, hogy mennyire könnyen igent mondott a randira, holott régebben hónapokig kellett kérlelni. Hát találkoztunk, beszélgettünk és elmondta, hogy ne haragudjak, nagyon megérti az érzelmeimet, de Neki azóta már van két gyereke és boldog házasságban él egy 45 éves amerikai férfival akitől bármit megkap amit csak kiejt a száján. Majd amikor egyébként békésen elváltunk, azt kérdezte tőlem, hogy nekem miért nincsen egy fiatalabb barátnőm és miért vagyok annyira hülye, hogy még mindig hozzá ragaszkodom, amikor elég jó pasi vagyokok és 16–tól fölfelé bármilyen csajt megkaphatnék magamnak. Nem hittem Neki és habár elég szomorúan, de lemondtam róla és mást kezdtem keresni.Egy nálam két vagy három évvel fiatalabb lány két hónapon keresztül hülyített, hogy mi tényleg egymáshoz valóak vagyunk s hogy én kellek neki, mert okos vagyok és még mellette hihetetlenül kedves is. Mindent elhittem és örültem mint kiskutya a farkának, hogy megtaláltam végre a várva várt igazit. Amikor találkoztunk a következőt mondta: Te egy nagyon rendes ember vagy, nekem van egy gyerekem és biztos vagyok benne, hogy tisztességesen fel tudnád nevelni a gyerekemet aki a fogadott fiad lehetne és anyagilag is támogatni tudnál bennünket. És ezt két hónapig eltitkolta, hogy van gyereke. Szóval arról van szó, hogy sok 33 éves nőnek már van gyerekek, ott hagyták és egyedül neveli, többnyire apukára vadászik és nem is az a legnagyobb baj, hogy lóg a melle, hanem hogy egyébként a tizenéves kigyúrt gyári rabszolgasrácokra van rákattanva. Vagy a pénz kell főként mint az én esetemben is, mert ugye kell a szerelemgyereknek ezt és azt venni. A felelőtlenség ingyen volt, de az eredményért már súlyos pénzeket kell fizetni. Miért várj el pl. tőlem vagy akárki mástól bárki is, hogy én mint szecsuáni jólélek egy valaki vadidegen boldogságából származó gyerek becsületes apja legyek? Azért ez kicsit nem pofátlanság? Tisztelet a kivételnek persze, mert biztosan vannak normális ilyenkorú nők is, akik nem valaki másnak a gyerekét akarják rásózni egy ismeretlenre akivel elhitetik a szerelem minden gyönyörűségét, hanem felelősen gondolkodnak a gyermekvállalásról és tudják mit jelent a családtervezés. Summa summarum, ceterum censeo, ezek között a nők között nagyon sok olyan van, aki tényleg sajnálatra méltó, de Ő maga tette tönkre a saját életét mert tudatlan és felelőtlen volt. S akárki akármit mond, a mai világban egy akár 16 éves lány sokkal felnőttebbnek és érettebbnek számít mint akár csak néhány évvel ezelőtt. Nagyon sok választási lehetőség nincsen. Vagy a felvágott hasú használt nő a zabigyerekkel és akkor az ember szenfazék lesz vagy a 16 éves kis nimfácska, akkor meg az embert tömör, felfuvalkodott nyárspolgár csökevények lepedofilozzák a semmiért, csak mert nekik úgy tetszik. Már bocsánat a szélsőséges kifejezésekért, de ez a nyers igazság. Nagyon gyakran azt tapasztalom és ezzel nem akarok megbántani senkit sem, de az idősebb korosztály képviselői között bizonyony nagyon nem ritkán előfordulnak erősen infantilis és ami még rosszabb, végtelenül ostoba nőegyedek is. Ezektől aztán az isteni őrizzen mindenkit, mert annyira nőiesek mint egy síndarab és belehánynak a repülőn a szomszéd ölébe. Ugyanakkor, ha egy 16 éves lánnyal beszélek a legtöbbször döbbenten állok (senki ne értse félre) és nem tudok mit kezdeni a helyzettel, mert azt várom, hogy a Barbieházról fogunk diskurzust folytatni; ezzel szemben viszont szinte mindig olyan komoly, felnőttes és érett viselkedéssel találkozok szembe, hogy az első pillanatokban egyáltalán szóhoz sem jutok. És néha tényleg regeteg mindent, akár életstratégiát és bölcsességet is lehet tanulni ezektől a lányoktól... Ez persze nem biztos, hogy annyira jó a gyerekkoruk szempontjából, de a világ ma olyen irányba halad és ezt nem mi döntöttük el. Aki pedig pedofilozik itt, annak egyáltalán semennyi fogalma sincs a szó jelentéstartalmáról. Nabokov professzor óta tudjuk igazán mit jelent a pedofília és ez nem az, hogy valakinek, mondjuk egy idősebb férfinak tetszik egy fiatalabb lány. Az ostoba jelenlegi európai kultúra mindenkire rásüti, hogy pederaszta, aki nem jár el a templomba műanyag jézusszobrot imádni és az egyébként valóban pedofil papbácsitól kikérni a házastársát. Ukrajnában pl. vannak pedofilok, Feodoszia és Jalta a Krímben az utóbbi évtizedben a gyermekkereskedelem központjává vált. Az Ukrajnai háború kitörése nem annyira egyszerű okokra vezethető vissza mint ahogyan azt sokan gondolják. Putyin nem kizárólag iredenta törekvésből foglalta el a Krím félszigetet (azért is persze, nem montam, hogy nem), hanem mert azzal a helyzettel is kellett már kezdeni valamit ami ott a pedofília szempontjából kialakult. Ukrán családok tucatjai éltek azon a környéken abból, hogy a ki tudja honnan elrabolt kiskorúakat felvigyázták, élelmezték mindaddig, ameddig a leendő tulajdonos birtokba nem veszi vagy ameddig ki nem tudják teljesenen csúsztatni a gyereket a hátsóságok nagyítója alól. Európa és Amerika azért nézi tétlenül azt amit Putyin csinált, mert ezt a munkát katonailag valakinek el kellett végezni, mármint hogy kipucolni Ukrajnát a gyermekkereskedőktől. És az a nyugati világnak jó, hogy Putyin odament és ezt részben már el is intézte, mert Európának és Amerikának ez sokkal több pénzbe, energiába és konfliktusba került volna. Ezért van többek között az, hogy szemet hunynak Putyin örjöngése fölött, mert ez bizonyos szempontból mindenkinek érdeke volt a pedofília felszámolása miatt is. Tehát az eredeti témára visszatérve, pedofilia nem az, hogy egy már egyébként is érett lány vagy fiú megtetszik egy idősebb férfinak vagy nőnek, a mai világban még azt sem mondanám pedofiliának, ha mindkét fél beleegyezésével esetleg szexuális kapcsolat is van köztük. A természet azt akarta, hogy ezek a lányok vagy fiúk már ennyi idősen is vonzóak legyenek, úgy látszik a természet és az evolúció erről így rendelkezett. Az viszont már más kérdés, hogy elmebeteg erkölcstan oktatók és hittanárok, röhejesen bugyuta és ostoba pedagógusok, síkhülye pszichológusok vagy pszichiáterek miért érzik feljogosítva magukat arra, hogy a természet teljesen autonóm fejlődésébe beavatkozzanak – azon a saját görcsös elképzelésük alapján erőszakot tegyenek. Igen, pedofília az, ha egy teljesen éretlen gyerek iránt egy felnőtt szexuális vonzalmat érez. Bűncselekmény az, ha ezek az embernek nem nevezhető férgek ilyen gyerekeket elrabolnak, veréssel, drogokkal vagy más módon mindenfélére rákényszerítenek, pénzért kereskednek velük stb. De az nem pedofília, ha egy ránézésre is és egyébként lelkileg és fizikálisan is érettnek számító lány úgy dönt, hogy számára az megfelelő, ha idősebb udvarlói vannak. Ha valami sérelem éri, akkor ha úgy érzi fordulhat a rendőrséghez, ha bántalmazni akarják akkor feljelentést tehet és a rendőrségen senki nem fogja kinevetni, ahogy azt sokan gondolják. Erre meg van a joga és kizárólag csak Neki van döntési jogosultsága ebben, tehát nem döntheti el helyett senki, hogy ki akarja Őt bántalmazni vagy ki nem. És nem önjelölt erkölcshuszárok fogják előírni bárkinek is, hogy ki számít pedofilnak hánytól hányéves korig és ki nem! Ezt majd az erre hivatott szakemberek és a rendőrség eldönti és aki pedofil az börtönbe kerül, aki meg nem, az nem. Arról meg már inkább ne is beszéljünk, hogy a reneszánsz világban, az antik görög kultúrában, valamint Itáliában ki hány évesen hány éves hölgyeknek bókot és udvarolt. Nagyon Boldog karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek így előljáróban is! Remélem mindenki sok ajándékot fog kapni és senkinek nem lesznek hülye emberek miatt feleslegesen rossz pillanatai.
2015. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
54%
Respect! Gigazold kez!
2015. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim válasza:
63%

28-as!


ISTENCSÁSZÁR VAGY!!!!! Ennyi!


37/KAN

2015. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!