Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szóltok egy 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok egy 15 éves lány és 33 férfi kapcsolatához?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 08:55
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
40%
Na de ha mégis egy szóval kéne kifejeznek, mit gondolok, akkor ennyi lenne: Anyád.
2015. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
25%
Miért vagyok lepontozva? igenis rohadt nagy a korkülönbség. Hagyjuk már a sok 14 éves gyerekeket, akik hu de nagynak érzik magukat, hogy tök természetes. Nem az. Mit tud nyújtani a gyerek egy meglett férfinak? Nem sokat, a férfinak már sokkal több kell, már családjának kéne lennie, nemhogy 15 évesekkel kavarjon. idióták. Azért van egy 17 év szellemi érettség különbség, a sok 30-asnak, akik azt mondják, hogy szerencsés a pali, inkább szánalmas. én nem tenném, 45 vagyok, de még 25-el sem kavarnék, mert hozzám képest kislány.
2015. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:
59%

"Miért vagyok lepontozva?"

Mert ostoba vagy.


"igenis rohadt nagy a korkülönbség."

Jó, és? A korkülönbség az egy betegség, hogy ekkora probléma?


"Hagyjuk már a sok 14 éves gyerekeket, akik hu de nagynak érzik magukat, hogy tök természetes. Nem az. Mit tud nyújtani a gyerek egy meglett férfinak?"

Valamit nyilván tudnak kölcsönösen nyújtani egymásnak, ha vannak ilyen kapcsolatok.


"Nem sokat, a férfinak már sokkal több kell, már családjának kéne lennie, nemhogy 15 évesekkel kavarjon."

Családjának kéne lennie? Mert ez hol van előírva, hogy kinek mi kell? Te mondod meg? Kinek hiszed Te magad, hogy azt hiszed te eldöntheted ki, hogy élje az életét? Miért nem inkább a saját életeddel foglalkozol? Az ennyire unalmas?


"idióták. Azért van egy 17 év szellemi érettség különbség, a sok 30-asnak, akik azt mondják, hogy szerencsés a pali, inkább szánalmas. én nem tenném, 45 vagyok, de még 25-el sem kavarnék, mert hozzám képest kislány."

Akkor ne tedd. Látod milyen egyszerű? Te sem ugatsz bele más életébe, és más sem ugat bele a te életedbe. Így lehetne békésen élni egymás mellett, de egyesek (nyugodtan vedd magadra) túl primitívek ehhez.

2015. dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
33%
#42: Mi alapján kellene minek lennie? Ki milyen jogon mondj meg bárkinek is, hogy miről mit gondoljon? Szerintem ez már így terrorizmus a javából. Te, aki rettenthetetlen és végtelenül bölcs ember vagy, megparancsolod a társadalomnak, hogy pontosan hogyan viselkedjen? Mert ugye mindenkinek azt kell tennie, gondolnia amit te akarsz, nem? Rendelkezel arról, hogy ki mit gondolhat, kinek ki tetszhet, ki milyen színű ruhában mehet ki az utcára? És, ha nem az van amit te akarsz akkor előhúzod a géppisztolyodat és mindenkit belelősz a Dunába? Csak mert valaki mást mert gondolni mint amit te gondoltál? Mi vagy te, egyszemélyes gondolatrendőrség? Végül is honnan van ez a fantasztikus tudományod, amelyek alapján tökéletesen tudod kinek mi a legmegfelelőbb? És te még amint írtad, mindenkinek a fejébe is belelátsz és tudod ki mit gondol a másik emberről. Hagyjuk szerintem, inkább beszélgessünk csigákról, több értelme van tényleg. Menjél ki az utcára drágaságom és nézz körül kicsit magad körül. Nem tudom van-e bozontos kis farkincád, de ha igen dugd el jól, nehogy valaki megtapizza amikor nem veszed észre.
2015. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
61%

#44: Nem én vagyok, akinek a mondókád, de hozzá kell szólnom:

"Mi alapján kellene minek lennie? Ki milyen jogon mondj meg bárkinek is, hogy miről mit gondoljon?"

Egyrészt, a kérdező tette fel a kérdést, hogy ki mit gondol...na most ő csak kifejtette...jelzem, egyet értek vele.


Itt senki nem parancsol senkinek, nem mondja meg, hogy kit szerethet és stb.....

De! Vannak társadalmi normák, amiket nem én (és nem is te) vagy nem egy harmadik ember "szabályoz", hanem annál valami több. És ha szerinted normális egy 15 éves kislány és egy 33 éves felnőtt férfi kapcsolata, akkor szerintem nem velünk van a baj...

Egy ilyen gyerek akármennyire is érett, egy normál 33 éves férfi szintjére nem ér fel....9.-es....ne vicceljünk már...a másik pedig egy ereje teljében lévő férfi....Egy ennyire felnőtt férfi és egy gyerek egyszerűen annyira két különböző világ, hogy el se lehet képzelni...Vagy az, hogy egy 33 éves férfi ennyire leadja az igényeit, hogy gyerek feleljen meg neki, az az ő szegénységi bizonyítványa...


Én 21 évesen már nem tudnám magam elképzelni egy 15 éves kislánnyal....annyira más világ vagyok...ne vicceljünk már...

2015. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem vicceljünk. Miért ne, már viccelni sem szabad? Ki vagy te, Gomulka vagy Gomulka házmester? Vagy esetleg maga hitler vagy mussolini? A társadalmi normákat azokat nem maga a társadalom határozza meg? Legalábbis nekem annak idején még ezt tanították. Kérlek, akkor mond meg annak a 16 éves lánynak, hogy Ő is legyen szíves a "társadalmi normák" szerint viselkedni. Szerinte nem az a norma ami szerinted. Ha te úgy akarod és megparancsolod neki, egészen biztosan engedelmeskedni fog neked. Ha meg nem, akkor mit fogsz csinálni vele? Megvered, fölakasztod? Én mindig is a társadalmi normáknak megfelelően viselkedtem és most is ezt teszem, csak mostmár elég sokan röhögnek rajtam ez miatt. :-) De ez jó, mert legalább mernek nevetni, mert sokszor a mai világban a hozzád hasonló emberek önkényesen azt is megtíltják. Mert a te engedélyed nélkül már nevetni sem szabad. De igen, szabad! Linkelek egy másik kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye.. Itt pontosan az ellenkezőjéről megy a vita, mint amin mi vitatkozunk. A kérdezőt azért büntetik, mert 16 éves kora ellenére a szüleivel akar lenni. Tehát hol ez a baj, hol meg amaz. Ha egy 16 éves lány pasizni akar, akkor az a baj, ha meg nem akar, akkor meg az a baj. Ha idősebb pasit akar magának, akkor kis ri*ancnak mondják, ha magakorabelit, akkor dedósnak. Szegény lányokat mindenki bántja és nekem ebből már ku*vára elegem van. Azt csinál amit akar és kész, ha a szüleivel akar lenni akkor tegye azt, ha pasizni akar akkor tegye azt. De semmiképpen se tegye azt amit mások megparancsolnak neki társadalmi normákra vagy a nem létező istenre hivatkozva. Egy 16 éves lány már nem kislány, hanem tinilány, kamaszlány stb. A te ideológiád az, hogy mindenkinek parancsolni akarsz, mindenkinek megmondani miről mit gondoljon és megölni, haláltáborba küldeni azt aki neked nem engedelmeskedik. Szerinted egy lánynak vagy egy nőnek kötelessége úgy viselkedni ahogyan te azt előírod neki és ha nem ezt teszi, akkor megölöd vagy kínzásoknak veted alá. Ez az igazi náci ideológia amit te képviselsz és ennek a kérdésnek a kapcsán igyekszel kifejteni és népszerűsíteni az emberek között. Lányok, nevessetek bátran, igazatok van! :-)
2015. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
51%

Miert ne felelhetne meg egy 33 eves ferfinak egy 15 eves lany?


A kerdes csak az, hogy mire. Eletreszolo tarsnak valoszinuleg nem. Kalandnak, rovidtavu szexkapcsolatnak viszont annal inkabb. A lany megkapja az erett tapasztalt ferfitol azt amit a kortarsaitol nem, a ferfi meg megkapja a fiatal, vonzo, feszes lanykatol amit a kortarsaitol nem, ennyi a tortenet.


De kapcsolatrol szolt a kerdes, nem hazassagrol, ugyhogy a masodik siman belefer...

2015. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
55%
44-es, ezt biztos nekem akartad írni? mert köze sincs ahhoz, amit én válaszoltam. Én nem mondtam, hogy azt kell csinálni, amit én mondok, csak elmondtam, hogy én mit gondolok, hiszen az volt, amit a kérdező akart. Nem mondtam, hogy Hitler vagyok, nem értem, hogy miről beszélsz, te meg ha normálisnak tartod, hogy 33 évessel jár, kérdezz meg egy felnőttet, hogy mit gondol róla, mert azok tudják magukhoz hasonlítani, hogy ők megtennék-e vagy nem. Lássuk be, hogy lánya lehetne. ..és itt erkölcsösségről van szó, mert ilyen fiatalon még nagyon befolyásolható az ember, és ami most történik vele, jórészben meghatározza az elkövetkezendő életét, például a férfiakhoz való hozzáállását, előítéleteit is.
2015. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%

#46: Kifordítod a szavaimat, te fszjankó.

Látod, mennyien egyetértenek az ideológiáddal, akármennyire is terjeszted itt az igét, még nem lesz igazad...

2015. dec. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:
0%
Lili te vagy az?
2015. dec. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!