Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szóltok egy 15 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok egy 15 éves lány és 33 férfi kapcsolatához?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 08:55
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
54%
Lennék a pasi helyében. 34/F
2015. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
61%
28-as! le írta a frankót! inkább egy tini mint 1 gyerekes kiélt 30 éves nő
2015. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim válasza:
72%
Akkor szálljunk vissza a földre és nézzük meg hogy néz ki egy 15 éves és egy 33 éves kapcsolata, amikor az egyik nemrég végzett az általánossal még egy jó darabig valószínűleg tanulni fog és a szüleire szorulni (remélhetőleg nem a 33 éves barátjára), a másik már nagyban dolgozik, nem tudom elképzelni a hétköznapi életben ez hogy működne, a szexuális vonzalmat megértem, nem ítélem el egyik felet sem, azt tudom elképzelni kapcsolat címszó alatt hogy néha összejárnak, szex, beszélgetés, kaja, vásárlás, mozi...de hosszú távon együtt élést nem igazán, a lány még agyilag gyerek, akkor is ha elő tudja magát adni néha, nem fog megmaradni egy pasinál ha nagyobb lesz elkacsingat majd más felé, ugye ha már ennyire a modern eszméknél tartunk akkor az sem lesz baj ugye? Láttam már sok ilyen kapcsolatot és mindnek ez lett a vége, biztos akad kivétel is, de ez nagy korkülönbség. Már az abszurd hogy 15 évesen nagy eséllyel a szülei és a tanárai is szintúgy harmincasok javarészt..de hát ki kell próbálni ha működik én örülök neki, nem leszek tőle se több se kevesebb, de a gyakorlat azt mutatja nem működnek az ilyen kapcsolatok.
2015. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
22%
Azt, hogy a h*lyegyerek azt se tudja mit csinál. Majd jól kihasználja a férfi, a kislány meg csak nézhet maga körül. Amúgy lehet benne pedofil hajlam.
2015. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
100%
#28–as vagyok. És bocsánat, csak még annyit, hogy igen, valóban vannak olyan lányok is, akik még tényleg nem érettek, rajtuk ez jól látszik, a viselkedésükön és a megjelenésükön is. Értelemszerűen Őket gyerekként kell kezelni, tehát a liliomtiprás az nem megengedett és büntetendő. Nagyon nagyok a különbségek az egyes korcsoportokon belül is. A #33 véleményének teljesen egyetértek.
2015. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem érdekelne. Ő életük, ő döntésük. Nincs se jogom, se kedvem, se időm belekeverni ilyenekbe magam, mármint ha ismerősről lenne szó. Mindenki úgy cseszi szét az életét, vagy javítja fel éppen ahogy ő azt akarja.:D Ha én lennék ilyen kapcsolatban, akkor meg nem foglalkoznék másokkal csak a párommal.
2015. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:

#28-as, szinte mindenben egyetértek, de azért az a háború nagyon sokaknak nem volt érdeke. Persze, ha a háttérdolgok így zajlottak az addig okés, de a sok háborúban elhunyt emberi élet, a sok ártatlan akiket besoroztak, vagy esetleg akik fegyvertelenül haltak meg, nekik milyen érdekük lehetett ebben? A terror ami az egész országon eluralkodik, a növekvő stressz, a lelki problémák kialakulása, amik szervi eredetű betegségekhez is vezetnek, a sok rokon, akik nem láthatják többé szeretteiket mindezen okokból, sokak akiknek emiatt ott kellett hagyniuk az országot, a saját hazájukat, nekik mennyire nyújthat most vigaszt a pedofília felszámolása?


Tudom témától független, de érdekel a véleményed, ha már így felhoztad ezt.:)


Az a probléma, hogy mindenki már nemzetekben, eszmékben, vallásokban stb. gondolkozik, mindenkit beskatulyáznak, és csak úgy szimplán döntenek a sorsukról, itt például egy ország sorsáról.(ami még a környező országokra is kihatással van, személy szerint, az én anyukám is stresszel a muszlimok rosszabbik fele miatt, illetve hogy ilyen közeli országokban megy a háború.)

2015. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
43%
Fúj. De úgy kb. ennyi a reakcióm. Szarok rájuk.
2015. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
0%

nem mintha érdekelne, de a mentálisan/emocionálisan sérült/visszamaradott emberek miért kapnak jogot arra, hogy úgymond pontozzanak egy véleményt/választ? Sok szaréletű ilyen módon próbálja kiélni a bennük lévő szart?:D Mondjuk mint mondottam mindenki úgy kúrja szét a szánalmas kis életét ahogy akarja, és kívánom hogy ez adja a legnagyobb örömet nektek az életben, hogy másoknak úgymond rosszat okoztok, mert így belülről kinyírjátok magatok egy röpke 30 év alatt:D


Nem magam miatt írom ezt le, hanem mert tökre logikus értelmes véleményeket/válaszokat is lepontoztak, és lehet ők tényleg szarul érzik magukat emiatt.

2015. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy provokatív kérdés volt....semmi alapja, nyugi emberek.....:)
2015. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!