Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért látnak bele lányok túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látnak bele lányok túl sok mindent a dolgokba?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akinek van csávója, én csak kedves vagyok vele, próbáltam barátkozni, eszem ágában se volt sose felcsípni vagy kihasználni, csak ismerkedni barátkozni akartam vele, mert jó fej lány. Miért lát bele ő is, meg a többi lány is mást ebbe? Miért látnak bele a lányok egyszerű kedvességbe is mindenfélét? Vagy ezért szeretik a bunkó embereket, mert azok nem mutatják ki más lányoknak az érzelmeiket(tehát fapofával ülnek, állnak mellettük, vagy esetleg direkt gyökerek mindenkivel), baráti szimpátiájukat, és csak velük foglalkoznak? Milyen világ ez? Mi van veletek lányok?
2015. dec. 18. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen. Számomra az illetőnek sokkal többet kellene nyújtani, ahhoz, hogy úgy érezzem "akar valamit".
2015. dec. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát ennek örülök, hogy már legalább egy kivétel van:D Mondjuk egynéhány itt is akad.


Csak érted sok lány úgy néz rám, hogyha ismerkedni/barátkozni akarok, mintha fel akarnám szedni őket. Az tény, hogy nincs barátnőm, és ezt sokan tudják, illetve bámulnak is a lányok sokszor, hogy mit csinálok, kivel hogy beszélek(főleg a lányokkal) és ezt se annyira értem..

2015. dec. 18. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
*Equestrian Legacy*§ Lesz ez még így se...:)
2015. dec. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ez mindent elmond, amúgy ez tényleg így van, ahogy leírtad. De van egy pár kivétel.

2015. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó, igen ez a kép tökéletesen tükrözi a valóságot:D
2015. dec. 18. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azert, mert pl (nagyon) tetszel a lánynak es azt szeretne, ha több enne köztetek, mit szimpla barátság es ezért lat bele mást 1-2 dologba


Velem is volt mar ilyen, de en nem csak az udvariassagba szoktam többet bele latni...sajnos.... :D :/

2015. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!