Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret, ha így viselkedik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, ha így viselkedik?

Figyelt kérdés
A páromnak nem olyan lett a féléve az egyetemen,amilyennek lennie kéne,ma tették fel az eredményt,ezért teljesen elutasító és közölte,hogy hagyjam békén,mert ő most ideges,illetve,hogy marad otthon,pedig úgy volt,hogy jön,hiszen távkapcsolatban vagyunk és csak a hétvégék estéit tudjuk együtt tölteni.Vajon szeret,ha ezért nem is akar látni meg semmi? Lassan egy éves kapcsolat,én vagyok a lány.
2016. jan. 15. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet h csak stresszes az eredményei miatt. ha ez a baja mondd h segítesz neki ezt feldolgozni, ne csinálja egyedül. de ha nem akarja akk ne erőltesd
2016. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, engem is néha annyira fel tud húzni valami hogy inkább nem szólok senkihez mert bunkó lennék. Jövőhétre megnyugszik:)
2016. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a probléma,hogy ha alapból is csak ennyit tudunk együtt lenni,akkor ő még ezt a keveset is úgymond duzzogással töltené,helyettem? meg hát,tudta,hogy rossz lesz a vizsgája,nem is értem,min kapta fel a vizet,már megmondta,hogy nem oké,amikor kijött vizsgáról..azóta napok teltek el. A másik pedig az,hogy nem tudom,őt akkor se utasítanám el,ha rossz a kedvem,mert mindig fel tud vidítani,ahogy elvileg nekem is fel kéne tudnom őt,ha tényleg szeret....nem?
2016. jan. 15. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!