Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok megszerezném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok megszerezném de félek a másik csajtól mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos van egy csaj 15 éves szerelmes vagyok belé... Nem vagyok az a megcsalós fajta de van egy lány ! Csak egy ! Az összes többi szuper modellen kívül csak egy aki annyira vonz testileg hogy félnék ha nyitna picit felém megcsalnám akibe szerelmes vagyok... Tudom szemét ember vagyok hogy ezt leírom de nem tehetek róla ... A 3-4 milliárd nőből csak egyetlen eggyel tudnám megcsalni az pedig az osztálytársnőm aki idősebb magas és egyszerűen totál az ideálom annyira hogyha látom akkor bármikor elnennék vele... Ha megölelem (kevésszer fordul elő hogy megölelem) mindig muszály kicsit hátrébb álnom mert egyszerűen feláll már attól is hogy ölelem ... Létezik ilyen? Mit csináljak? Szívem szerint nem mennék bele a kapcsolatba a fiatalabbikkal mert félek hogy az idosebb elcsábítana és fájdalmat okoznék viszont vágyom arra hogy szerethessem a fiatalabbat mert olyan gyönyörűséges lány meg minden csak még sem tudnék megállni ha rámhajtana az ideálom :/ nem kértem azt hogy elkezdjétek h milyen sz... Raty... Ember vagyok csak azt hogy mit csináljak?

2016. jan. 20. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És akkor soha sem lesz barátnőd, mert van egy lány, aki nagy hatással van rád? De nem értem, hogy miért ne lehetne ő a barátnőd.
2016. jan. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha az egyiket megpróbálod, a másiknál nem biztos hogy lesz még esélyed! Ha nincs ló, jó a szamár is, kérdezi majd!

Nyomulj egyforma erővel mindkét helyen, de nem erőszakkal!

És ahol puhul a terep oda menj! Ha ennyire tetszik mindkettő!

Vagy szervezz velük hármast! :-)

2016. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MrCash válasza:

Kibe szerettel bele eslonek????


Ha egyszerre ket embert szetetsz, valaszd

a masodikat.

Mert ha az elsot igazan szeretted volna

Nem szerettel volna bele a masodikba....



Halgass a szivedre c:

2016. jan. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!