Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítsunk vagy ne? Egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsunk vagy ne? Egyszerűen nemtudom.3 hónapja vagyunk együtt lassan, + még nyáron voltunk 2 hónapot. Akkor szakítottunk mert bunkó lett és nem beszéltünk napokat. Többi lent

Figyelt kérdés
Suli után nemsokkal rámírt, kibékültünk, megint együttvagyunk. Az első hónapokban minden jó volt, reggel mire felkeltem már írt hogy jóreggelt szerelmem, évfolyamtársam, suliba is minden szünetben lejött hozzám. aztán megint mint nyáron minden megváltozott. nem mutatja ki hogy szeret, pedig tudom hogy szeret. ha romantikus dolgot írok neki leszarja, ezzel felhagytam egy jó ideje. szilveszterkor nállam aludt, nem történt semmi komoly. komolyan 5 hónapot voltunk együtt össz vissz és csak petting volt.. tudom hogy szeret és nem akar elveszíteni, de nagyon nem úgy néz ki. reggel már fbre se lép fel, suliba amikor összefutunk akkor is csókot is alig akar adni "megyek angolra" azt lelép. nem is jött fel hozzánk már 1 hónapja. azért csak ő jár hozzánk mert 3 kistestvére van, és ott nem lehetnénk igazán kettesben. nálunk meg van egy külön lakrész ami csak a mienk, ott azt csinálhatunk amit akarunk. ő egy kicsit se tesz a kapcsolatunkért, pedig tudom hogy szeret. a legjobb barátnőjével is összeveszett miattam. halálosan szerelmes vagyok belé, de sok amit megint csinál. nem ír, meg se csókol ha reggel talizunk, suliba se talizunk max nagyonnéha délutan, mindig besértődik valamin, hétvégén se jön. rengetegszer én kérek bocsánatot ha hülye voltam, meg akkor is ha ő volt az. nemtudok már mit kezdeni vele. szeretem, nem akarom elveszíteni, de ez már nekem sok. flegmán beszél, nem mutatja ki hogy szeret, de tudom hogy szeret. segítsetek kérlek... szakítsak vele vagy ne? beszéltünk erről rengetegszer. ő nem akar és nem is fog megváltozni. ő ilyen és pont. fogadjam el.

2016. jan. 29. 18:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
már azóta megbeszéltük és együtt vagyunk :D annyi volt a gondja hogy kicsit félénkebb lány, és hogy suliba sok voltam neki. nem szeret sok ember előtt smárolni meg ilyenek. meg egyébként mai napig kiidegesítjük egymást pillanatok alatt, de nagyon szeretjük is. és tudom hogy ő nem csak kihasznál, ha meg csak arra kellenék neki kivagyok én hogy ellenálljak egy ilyen jó csajnak:D de nem. tudom hogy nem gondol más pasira, és tudom hogy engem szeret. mostmár biztos. kellett egy másfél óra szakítás, hogy rájöjjünk mennyit jelentünk egymásnak. ez volt életünk minden másfélórájának legmásfélórájábbika. köszönöm mindenkinek a segítséget:)
2016. febr. 27. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!