Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sok szep lany miert vonzodik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok szep lany miert vonzodik a buta emberekhez?

Figyelt kérdés

Annyi helyen latni es meg az a gyilkos szolnok kozeli lany is tok szep volt... erre ilyen drogos agyonbukott volt az a gyerek...leheg miatta tette... de mas helyen is latni hogy adott egy nagyon szep lany erre olyan baratja van hogy az valami borzalom es csak beleviszi a rosszba...

A normalis fiuk persze senkit se erdekelnek


2016. febr. 5. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
de mindegy én nem akarok vitatkozni, el se hiszitek mennyire nem vagytok normális fiúk, nagyon negatív emberek vagytok, az ilyen embereket pedig nem csodálom, hogy "kiutálja" a környezete.
2016. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

engem csak az huz fel hogy ilyeneknek van valakije olyan aki az egesz eletet tonkre teszi

aki normalis es rendes eletet el nem pial meg ilyenek na az levan tojva

2016. febr. 5. 17:17
 13/22 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Ne foglalkozz vele:D El se hinnéd mennyi energiát fektetsz bele ebbe is, felhúzod magad egy olyan dolgon, amin alapjáraton nincs befolyásod. Ez így is úgy is megtörténik, akár utálod akár nem.:D Ezért csak arra érdemes koncentrálni amire van befolyásod, az meg saját magad vagy.:) Nézz el mellettük, csak magadba fektess energiát, nézd azokat a dolgokat, amik boldoggá tesznek, csak a jó dolgokra figyelj, és akkor jó dolgok fognak veled is történni, mivel a pozitív emberekre tapadnak a nők, illetve sok barát is stb.. Csak úgy tudsz ilyen lenni, ha magaddal okés vagy:D
2016. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ezen sokáig gondolkoztam én is, sokáig kudarc kudarc után jött, pedig normálisnak, intelligensnek tartom magam, és nem nézek ki rosszul, miközben a primitív egyenstílusú, de magát egyedinek képzelő pávagyerekek fürdenek a lányokban, vagy szimplán olyan srácok, akik csak alkoholban és drogokban dúskálva bulizni képesek, másra nem.


Ha kicsit belegondolsz, valószínűleg azok a szép lányok akik ilyenekkel összejönnek, pontosan ugyanolyan barmok mint a barátaik, tehát egy normális srác nem látna bennük a külsejükön kívül sok jót.


Szerencsére én már találtam egy lányt akivel imádjuk egymást, szép is okos is, és még főzni is tud, ami ugyebár nem utolsó dolog :D


Szerintem ha nem egy retek emberektől hemzsegő zs-kategóriás bulihelyen keresgélsz, és nem valamelyik szar társkeresőn, akkor lehet találni még lányokat.18f

2016. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Van még olyan ember egyáltalán, aki a jót keresi az életben, és nem a rosszat?:D
2016. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

hat igen vagy legyek gazdag mint hajdu peter xd bar vele biztos nem a penz miatt vannak a csajok hanem mert szerettek az esti frizbizest

amugy igazatok van de hogy is mondjam ez egy frusztralo dolog mert volt ido amikor 6 orat utaztam egy lanyert aki ott elt ahol en tanulok es mar szunet volt .. a kedvenc csokijat meg ilyeneket is vettem de na lehet az volt a baj hogy nem egy kis kokot vettem

2016. febr. 5. 17:45
 17/22 anonim ***** válasza:
14-es, engem sokan pávagyereknek tartanak, le is néznek, ki is beszélnek, de nem látnak a tények mögé(persze inkább a fiúk). Igen tapadnak rám a lányok, ami akár hiszed akár nem, néha egy átok is lehet. Hangsúlyozom, NÉHA, szóval alapjáraton jó dolog, nincs is ezzel túl nagy gond. Nem drogozok, nem iszok, még csak nem is cigizek(ami a mai világban sokak szerint nagyon alap), mindenkiben a jót keresem, mindenkinek jót akarok, mert bízom abban, ha jót adok, akkor jót is kapok, anyukám veszi általában nekem a ruhákat, tehát én magam ritkán járok vásárolni, márkátlan, olcsó cuccokat vesz általában, amik persze jól mutatnak talán, de én ezzel is csak annyit foglalkozok, hogy ne nézzek ki úgy, mint egy hajléktalan. Fürdök, a hajamba amikor van, akkor reggelente csak beletúrok egyet, hogy nagyjából egy felé álljon mind, nem kenek rá semmi szart, nem szánok rá órákat, mégis sokan azt gondolják. Van oldalt is hajam, hogy ne fázzon a fejem, de mégse akkora, hogy belelógjon a fülembe és zavarjon már. Életembe nem beszéltem egy huzamban ennyit a külsömről, és amikor beszélek róla, akkor is csak kérdésre válaszolva. Nekem a lényeg ilyen téren, hogy ne legyek büdös, ne legyek olyan, akire ha ránéznek azt látják, hogy trehány, lusta személyiség, mivel a külső megjelenésből ezt valamilyen szinten meg is lehet ítélni. Az egyéniségről annyit, hogy sokan meglepődnek, mikor tényleg megismernek, hogy milyen vagyok, és úgymond ragaszkodnak hozzám. Nos tehát, visszakanyarodva, igen sokan pávának néznek, kibeszélnek kiröhögnek, le akarnak járatni mások előtt, csak azért, mert nincsenek megelégedve saját magukkal. Hozzáteszem, hogy ez engem nem zavar, sőt ilyenkor jut eszembe, hogy valójában ők irigyelnek bennem dolgokat, és ilyen módon elismerésben van részem. Mert ok nélkül, olyan embert utálni miért lehetne akit nem ismerünk?:D Az hogy vannak ballépéseim, amiket utólag megbánok, de akárki másnak is, egy drogosnak például, még nem jelenti azt, hogy egy utolsó szar alak, és nem érdemel barátnőt se. Tessék, csak próbálom megmutatni az én szemszögemből azt, hogy milyenek lehettek ti, amikor ilyeneket irkáltok. Én nem ítélek el másokat, nem kritizálom őket, nem irigylem, csak próbálok boldog lenni, és olyan személyeknek örömet okozni, akiken látom, hogy pozitív személyiségek.:) Azért sem ítélek el senkit, ahogy kinéz, vagy viselkedik, mert lehet alapjáraton másmilyen, de aki nem is szimpatikus, azzal se foglalkozok olyan téren, hogy kitaláljak róla rossz dolgokat, és bemocskoljam a háta mögött, vagy akármiről kibeszéljem stb. Úgy viselkedek, ahogy szeretném, hogy az emberek viselkedjenek. Sokak pedig úgy viselkednek, ahogy elvárják hogy az emberek ne viselkedjenek.
2016. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy hosszú lett, tudnám ezt folytatni reggelig, csak vannak más terveim még erre a napra nézve.:)
2016. febr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

en mindig irigykedtem a pava fejuekre de csak azert mert na

ne tudd meg milyen az ha nem sajnalod se a penzt se az idot es megis eselytelen

2016. febr. 5. 18:29
 20/22 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti tudom milyen érzés:D Régen apám vert, anyám le se szarta, elhitették velem egy pár évre, hogy egy senki vagyok, suliba is piszkáltak, élni se akartam, nemhogy csajozni..:D Amíg negatív voltam, tehát azt hittem minden és mindenki szar körülöttem, addig engem se vettek észre, amióta pozitív vagyok meg se kell szólalnom gyakorlatilag odajönnek hozzám a lányok.:) Itt a különbség, én mindkét oldalt megjártam, te csak az egyiket, és ragaszkodsz is hozzá.:D Csak a jót akard magadnak, és másoknak is, és ne foglalkozz a szar dolgokkal, ne foglalkozz a rossz emberekkel se, nem érnek annyit.:D
2016. febr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!