Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnam rendbe hozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam rendbe hozni a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Udv, baratnommel 4 honapja vagyok egyutt es nagyon jo fej meg minden es rendes, olyan no aki manapsag ritka. Viszont sokszor vissza utasitott, szombaton megyunk pestre 2 en de penteken ne aludjak nalluk mert ugy nem tudja magat kipihenni, es meg sok ilyen vacak es azt vettem eszre hogy nem szeretem. Mikor kozoltem vele azt mondta oke persze siras boges minden megvolt es hogy valtoztatni fog, mert edxig en idopontra jelentem meg es idopontra mentem el es ahogy korabban(!!!!) akartam talalkozni rogton megkaptam hogy az nem jo talalkozzunk kesobb. Es most ott tartok hogy nem szeretem mar, marmint inkabb feszultseget erzek mint szeretetet. Azt mondta hogy tegyek a kapcsolatert eljem bele magam tegyek erte, egyik este sikerult, megtortent, ujra bele szerettem. Ejfelkor mentem el es mondtam hogy 8 ra jovok es megkaptam rogton hogy NE, csak 11 re jojjek. Azt mondja szeret, azt mondja imad, azt mondja hianyzom neki. Ezeket akarja tollem, de nem akarja hogy tegyek azert hogy tobbet legyunk egyutt, valaki akarki megtudja ezt mondani hogy mi a francot kene csinaljak????

Mindig nalla vagyunk alig alszok ott, es mikor en este megyek el tolle kb 1 oraval kesobb tudok fekudni mint o viszont azzal mindig megvar de nehezen kelek szoval indulas elott kb 2 oraval mar kelnem kellene, szoval bevalltam volna 5-6 ora alvast azert hogy tobbet legyek vele egyutt de o nem akarja bogy o korabban fel kelljen, csak a kifogasokat kapom tole. Mit tegyek? Azt tudom hogy majus utan talan mas lesz de mar nem tudok hinni neki. Valaki tud segiteni??? Konyorgom, akarki csak egy tanacsot kerek.... :(



2016. febr. 7. 00:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui.: ha sok a hiba kerlek nezzetek el elegge kesz vagyok jelenleg...
2016. febr. 7. 00:49
 2/4 anonim válasza:
Lehet hogy meg kéne neki mondanod a problémád, és együtt megbeszélni, hogy ez így nem jó,ha szeret akkor áldozatot is kell hoznia érted.
2016. febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudott mindent hogy meguntam a sok vissza utasitast ennek ellenere tette azt amit legutobb. En is rendbe akarom hozni es ahogy latom o is, azt mondta hogy nem erdekli ha evekig nem szeretem de maradjumk egyutt hatha kesobb megszeretem. Tudom hogy ezek csak szavak de bizalom nelkul lehetetlen epitkezni.

Fiatalok vagyunk en 19 o 18, es tudom hogy csak 4 honap viszont megjavitani szeretnem a kapcsolatot, nem ujat csinalni. Pszhiologus vagy eletmod tanacsado tudna e segiteni? Mert mar ugy erzem hogy ennek a kapcsolatnak annyi ha nincs kulso segitseg...

2016. febr. 7. 01:21
 4/4 anonim válasza:
Szerintem engedd meg neki , hogy a barátaival is tölthessen el több időt! Beszéld meg vele amit gondolsz szerintem az segítene a helyzeten!
2016. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!