Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Megérné egyedül maradni?

Figyelt kérdés
A közelmultban elég sok olyan negatív visszajelzért kaptam lányoktól, küldtek már el úgy hogy legyünk barátok talán ez volt a legsz*rabb mind közül, de volt olyan is hogy még meg sem kérdeztem mi a lány neve máris azzal jött hogy milyen egy ocsmány disznó vagyok én. Azóta már egészen megszoktam ezt és mondhatom boldog vagyok így egyedül is, egészen hozzászoktam ehhez az életmódhoz. Vikszont az utóbbi egy két hónapban két lány is megemlítette hogy tetszem neki. Nem tudom érdemes lenne belefogni ebbe, én már egészen megszoktam az életemet így, nem szeretnék még többet csalódni.
2011. júl. 18. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először ,,gyűjts" infót, nehogy aztán megint koppanás legyen a vége. Ha meg legalább az egyik tuti, hülye vagy, ha nem használod ki.
2011. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kettő közül az egyik biztosan szeret, a barátnői is folyton azzal nyaggatnak hogy miért nem jövök vele össze.
2011. júl. 18. 23:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg mire vársz? (első újra)
2011. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akár belefogsz, akár nem, VÉGÜL MINDENKÉPPEN MEGBÁNOD...
2011. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért bánnám meg ha nem fognék bele? :D
2011. júl. 18. 23:30
 6/13 A kérdező kommentje:

23:29

Talán ott lehet a baj hogy egyáltalán nem értek a nőkhöz, semenyire szerintem ha ösze is jönnénk egyből rájönne hogy mekkora tuskó vagyok. De most komolyan megéri ez a szerelem dolog?

2011. júl. 18. 23:33
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél tuskó? Ez a tuskó: [link]


A szerelem mindig megéri.

2011. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

23:34

:) jójó értem én, csak az a baj hogy most félek ithagyni azt amihez hozzászoktam és amiben jól érzem magam, és belevágni valami olyasmibe amit még nem ismerek.

2011. júl. 18. 23:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem érné meg. Ebben a megvilágításban még nem is rossz. Összejöttök hátha vissza jön a kedved, mert megszokás az amúgy beletörődés is lehet áááh nekem már úgyis mind1. MÉg ezt legalább használd ki amíg lehet. Mert aztán bánni fogod, plusz legalább Pozitív élményeid lesznek hogy bírnak a csajok barátnői meg ő.
2011. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

23:39

Tudom hogy sírás lessz a vége, de jól van talán egy próbát megér.

2011. júl. 18. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!