Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele vagy komolyabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy komolyabban beszéljük meg? Ez már nekem túl sok.!

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a barátommal, elvileg szeret meg én is őt..de alig beszélgetünk!Soha nem mond semmit..nincs közös témánk!Kicsit feszült mikor velem van és néha nagyon meg tud bántani, de hiába mondom neki, az egyik fülén be a másikon ki!Hiába közelednék jobban hozzá, olyan mintha neki csak úgy lennék, mint valami tárgy!
2010. febr. 17. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéljetek, de ha abból sem ért, valószínűleg szakítás lesz a vége. :( Egy kapcsolatban nagyon fontos a kommunikáció...
2010. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2010. febr. 17. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nős v ilyesmi? Mitől feszült vajon ?
2010. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elég érdekes ez a kapcsolat.Hogy jöttetek egyáltalán össze? Gondolom nem a humora és a lehengerlő beszélőkéje vett le a lábadról. :)

Az is fura,hogy nemrég jöttetek össze,de már bunkó veled.Ez sem normális így.Erősen megkérdőjelezem,hogy tényleg szeret téged.Muszáj rávenned,hogy megbeszéljétek a gondjaitokat,mert ez a kapcsolat így halálra van ítélve.A kapcsolt két személyes dolog,nem zárkózhat el teljesen.

2010. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy később "nyílik" meg neked, zárkózott tipus.. szerintem.. Várj pár hetet ha nem változik semmi, kérdezz rá hogy mért ilyen, ha ezután is egyik fülén be másikon ki, akkor szakíts vele.
2010. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
most ezt komolyan mi mondjuk meg??!
2010. febr. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó jó bunkó vagy. A kérdező tanácsot kért, nem hülyeséget.

Kérdező, mindenképpen próbálj beszélni vele. Én is voltam már ilyen szituban, próbáltam beszélni a problémáról de nem lehetett... hagyjam békén...stb. Na és ekkor szakítottam. Rá pár hétre jött hogy igazam volt, átgondolta, béküljünk ki, figyelni fog rám. Azóta együtt vagyunk és tökjó a kapcsolat.

2010. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért bunkó az utolső előtti? Igaza van.
2010. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!