Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a hosszu kapcsolat titka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hosszu kapcsolat titka?

Figyelt kérdés
Mennyit szoktatok beszélni a párotokkal? Nem kéne akarnia azt h 0-24 ben velem lehessen? Bár már ismerjük egymást 3 éve de eddig szinte minden nap beszéltünk és nem volt olyan h ninc skedve velem beszélni

2016. febr. 26. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ha bőveben leirod privibe mi is van és megmondom :'D
2016. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
Hosszú kapcsolat titka? Hát.. ha megtudtok beszélni mindent, szeretitek egymást, hűségesek vagytok, megbíztok a másikban és a veszekedéseket is tudjátok kezelni (nem a falnak futva szidni a másikat, majd szakítani)... szóval, szerintem ezekkel elég hosszú életű lehet egy kapcsolat. Mondjuk a te problémádra nem tudok megoldást, én csak a kérdésre válaszoltam. Elnézést kérek, ha nem lett volna hasznos, amit leírtam.
2016. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kommunikáció, kulcsfontosságú. Mindig hallgasd meg a másikat, próbáld az ő szemszögéből is nézni a dolgokat. Szeretet, törődés, hűség, őszinteség. Ha baj van kulturáltan, kedvesen de mondd el. Bizalom, nyugalom, semmi se gáz, tényleg miden a ketten lehettek önmagatok, nem féltek teljesen kinyílnia másiknak. Érdeklődés fenntartása, hogy ne unjátok meg egymást. Minden nap szinte folyamatosan beszélünk, amikor van időnk írunk. Ha 1 óránál hosszabb időre megyünk el és tudjuk előre akkor szólunk. 18l
2016. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hoszú kapcsolat titka a kölcsönös vonzalom
2016. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!