Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy olyan sráccal akiről véletlenül kiderült hogy öngyilkos akar lenni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 07:58
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
100%
Fingotok nincs a témáról neharagudjatok, nem szabad elítélni valakit főleg ha az okát se tudjátok.Ismerek olyan lányt aki 2x is megpróbálta a súlya meg a csalódás miatt.Arany szíve van szó szerint ott segít ahol tud.Lehet anno megpróbálta de az ember változik.Előbb bíznám rá az életemet mint másra.Mert elhiheted hogy sok olyan gané ember van akit ha szeretsz is,se érdekli élsz-e vagy nem.És nincs lelkiismeretfurdalása se ha pl otthagy az utcán késő délután és nincs hova menned csak másnap reggel pl mert akkor megy a vonat.És szó nélkül elnézi hogy fagyoskodsz egész éjjel a -10-be, mikor tudja nincs hova menned.Szóval... Egy olyan ember aki megpróbálta de nem tudta megtenni sokkal erősebb lelkileg mint gondolnátokHogy valaki még innen is feláll és folytatja és nemiszik,nem drogozik mert fáj ha csalódik.Az jibb?Hogyha megbántanak és nekiállsz drogozni meg vedelni?Az mibe más?Sőt lelkileg az ilyen ember sokkal gyengébb mint az akinek eszébe jutott hogy megtegye.Mert az alkohol..stb a legkönnyebb megoldás, az nem gyávaság? A francot nem az..
2016. márc. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, mindenben tamogatnam és együtt atsegitenenk egymást a nehezsegeken. Nekem is voltak /vannak ilyen gondolataim és tudom,hogy az élet elég nagy szívás tud lenni. Egy tars viszont sokat segít. Ha szeretnél beszélni írj privátban. 16/L
2016. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Sokan nem tudják mekkora lelki erő kell ahhoz hogy valaki innen felálljon vagy hogy ne adja fel.Más a helyemben már feladta volna én mégse tettem meg.Sőt van aki nyitni se akar a sok csalódás miatt holott több kapcsolata volt mint nekem,de én nem adom fel.Van aki elfogadja van aki beletörődik én nem fogom ;)
2016. márc. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Figyelj, nagyon sok tizenéves depressziós mostanában, de lásd meg hogy milyen jó élni akár egyedül is, Menj kirándulni, utazd be a világot, találd meg azt amit szeretsz csinálni (én például amatőr operatőrként ütöm el az időm, meg amatőr csillagászként és amatőr kertészként). Ne legyél bezárkózva egy burok alá. Gondolkodtál már azon hogy itt van egy ilyen gyönyörű világ és meg van minden lehetőséged hogy lásd is, szerintem nem véletlenül van ez, nem véletlenül élünk, és kár lenne eldobni az életed mert ha van szemed a látásra akkor egy csoda az egész. A kérdésedre válaszolva én nem jönnék veled össze mivel nincs kedvem egy olyan szituációhoz hogy folyton azon parázzak mikor lesz a párom öngyilkos, ahoz hogy Ennyi idősen én legyek az élete értelme ahhoz meg végképp nincs mert egy vita után vagy szakítás után öngyilkos lenne és úgy kéne utána élnem azzal a tudattal hogy a halála az én lelkemen szárad, Köszi ebből nem kérek.
2016. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Igazából azt hiszitek ha valaki egyszer megpróbálta akkor ezzel fog fenyegetőzni...stb Az ember hibázik pl 10 év szenvedés elég volt de az nem jelenti azt hogy megtenné valaki minden szakítás után,ez hülyeség.Persze biztos van olyan is.De ez is olyan ha lefullad egyszer egy autó az nem jelenti azt higy minden indításnál lefog fulladni :D Van ismerősöm aki a súlya..stb miatt eszébe jutott kipakolta a gyögyszereket...stb de nem tette meg azóta sok kapcsolata volt mert utána változtatott és sokszor olyan lett a vége hogy... Megse jut eszébe hogy megtegye.Nem mindegy hogy miért tette volna.Ő megbánta hogy egyáltalán eszébe jutott és nem tenné meg pláne pasi..stb miatt,pláne hogy itt vagyok neki én is :)
2016. márc. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Azért annyit kérdeznék hogy ti mit csinálnátok pl az én helyembe.X éve szeretethiányban szenvedsz mindenki tesz rád jódormán,legalábbis a párkapcsolatot illetően.Munkatársak elmegy de ott is csak idegesítenek sokszor.

Vegyük pl a tegnapi napot,névnapom volt.A kutyát nem érdekelte 1-2 munkatárstól kaptam 1-2 szem cukrot de akitől meg jólesett volna,nőtől az annyit tett hogy odavakkantott aztán ennyi.Holott jóbarátok voltunk sokat lejártunk sütizni...stb sokszor viszek neki csokit ...stb és ennyit kapok vissza hogy csak ódaszól.Hazajössz itthon még ennyit se,le se szarják a fejedet mindegy hogy névnap,szülinap..stb Még ennyi se hogy szólnának nem is az hogy kapj valamit,nálam amúgy is a gesztus számít nem az érték.Egyetlen olyan lány volt akiven jóba vagyok hogy vett nekem édességet,még érdekelne is a csaj de ő csak barátként kezel,hiába vagyunk sokat együtt,hiába érezzük jól magunkat nem akar semmit.

Szóval ilyen helyzetben kinek van kedve élni,vagy kinek van életkedve?Nem arról van szó hogy megtenném mert nem tenném.De vannak helyzetek szituk mikor az embernek tényleg elege van.Lassan az emberektől vagyok rosszul mert köcsögök,nincs kedvem emberek közé menni.Most ilyen helyzetben szerinted mit kéne csinálni?Csak szenved az ember..

2016. márc. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Simán :D

Ha passzolunk.

Legalább kihívás.

Ilyen könyveket írok :D


Ráadásul annyira aranyos hogy érte élnél. <3<3<3

2017. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!