Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért szerintetek szakítsak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szerintetek szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Pár hete együtt vagyok egy lánnyal(15), ő biszex, és miközben együtt vagyunk, néha smárol barátnőivel. Ezt még magában elfogadtam.

Tegnap este folyamán táncolt egy másik sráccal, amivel még mindig nincs semmi gondom, mert én nem tudok és ha akar akkor nyugodtan. De amíg táncolt én egyedül voltam, miután abbahagyták a táncolást, leültek beszélgetni tőlem 30 méterre, fél órán keresztül vártam rá. Nem esett jól mondhatom, elmentem haza, meg se vártam míg végeznek, facebookon ma elmondtam a nem tetszésemet emiatt, azt mondta hogy túlságosan próbálom szabályozni, de szokjak hozzá mert ilyen még lesz. Amúgy se tudtam benne megbízni, de nem is nagyon ad rá okot. Én ezt nem akarom többször végignézni, ezt valószínűleg úgy tudom csak elérni, hogy szakítunk. A véleményeteket szeretném kérni, hogy ez elég ok-e, vagy érdemes-e emiatt szakítani.



2015. júl. 5. 20:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18/F
2015. júl. 5. 20:01
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Logikus.. Inkább szakíts..

Vaaagy te is menj oda lányokhoz aztán csá :D

2015. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon lazán veszi az életet szerintem :) 15 éves még csak és Te 18 éves vagy. Mondhatni egy biztos pont. Ha engem ennyire semmibe venne a barátnőm nem foglalkoznék vele. Okés, hogy vadító lehet, hogy smárol a barátnőivel , de ki tudja meddig mehet el.

Te ismered. A leírtak nem sokak és lehet én vagyok a maradandi , de én otthagynám amíg bele nem szeretsz.


F/20

2015. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Borosta2 ***** válasza:
100%
Dobd ki szépen a csajt. Mert ha erre azt mondta ilyen lesz többször is akkor előbb-utóbb más is lesz. Nehogy már egy kis 15 éves r.banc mondja meg hol a határ.Add a tudtára, hogy vagy abbahagyja az ilyesmiket vagy keressen mást aki tűri.
2015. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2

keso, mar beleszerettem. :)


akkor nem csak nekem tunik soknak amit csinal, koszi a valaszokat.:)

2015. júl. 5. 20:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Na már most, én is biszex lányként írok, ha nem probléma. :) Ennek is 2 kategóriáját ismerem: a félrelépőset és a "normális", monogámokat. (szerencsére a második kategóriába tartozóba sorolom magamat)


Most még a csóknál tart, oké. Mert gondolom még nem él szexuális életet, nem?

Mert, ha megnézed, akár itt, akár megkérdezed, sok nő van úgy, hogy a párja mellett lefekszik nőkkel is. Én pedig máig nem értem, hogyezt a pasijuk miért hagyja, hisz a megcsalás az megcsalás... na mindegy. Ha hagyod is, ebből szerintem hosszútávon csak sérülni tudsz. :/


15/L

2015. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én szakítanék vele...

Ez neki túlzott szabályozás? Még neki áll feljebb? Alap, hogy ha te vagy a barátja, akkor az ideje nagy részét nem más sráccal tölti, ha már ott vagy, hanem veled. Nehogy már te legyél a sza.r, mert alapvető dolgokra nem képes a barátnőd...

2015. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha zavar ez téged, és nemtod elfogadni, akkor igen, szakíts, hogyha már most elsőre ezegyszer is felkavaró volt neked. Talán nem illetek össze, talán ti nem egymást keresitek.
2015. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az előttem szőlőnek igaza van, elképzelhető, hogy nem passzoltok. Neked kell eldönteni, hogy akarod-e ezt így csinálni, meghozod-e azt az áldozatot, hogy elfogadod, ahhoz hogy együtt lehessetek. Ha mázlid van, köttök egy kompromisszumot és mindenki picit jobban tekintettel lesz a másikra.
2015. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szólónak, az a fránya autocorrect megint vicces kedvében van:D

Utsó voltam.

2015. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!