Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel ha túl gyorsan halad?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt,mindkettőnknek ez az első komoly kapcsolata de ő már gyerekeket és az esküvőnk időpontját tervezi.Sajnos ez a tempó nekem túl gyors és emellett bármilyen veszekedésünk van a végén mindig én vagyok akinek bocsánatot kell kérnie.Mostanra már úgy érzem nincs meg az a tűz mint az elején.Sajnos nem tudom hogyan szakítsak vele mivel gyakran azt mondja én vagyok élete szerelme vagy hogy ha én nem lennék nem tudja mit csinálna magával.Emiatt félek hogy mi történne vele ha szakítanánk.Előre köszönöm a segítséget!

2015. okt. 20. 20:51
 1/5 BingoUniti válasza:
hmmm . nem tudsz vele beszélni ? hogy túl gyors , adjon neked időt ? stb
2015. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy valaki ennyire szeret,és komolyan gondolja veled...én is voltam így de mégis a lány lépett le.
2015. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokszor tettem már utalásokat felé ebben a témában mégis mintha meg sem hallaná.Az utóbbi időben pedig csak még jobban úgy érzem kezdek elhidegülni tőle.
2015. okt. 20. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,van még neki értelme, adj neki még egy kis időt, miután beszéltél vele; aztán ha folytatódik az elhidegülés, akkor lehet, hogy hagyni kéne a másikat. De hát amúgy mégegy, hát hogy csak álmodozik, és kimondja hangosan, lehet, hogy ő sem most rögtön gondolja a házasságot meg a gyereket, csak már most álmodozik és nagyon beleélte magát. De most azt döntsd el, hogy szereted el, tudnál-e vele élni, el tudnád e képzelni, hogy nagyon hosszútávon most már mindig együtt maradtok; szóval hogy vele éld le az életedet. Mert ha nem, hát akkor lehet, hogy hagyni kéne.
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi már, haver! Tök aranyos!

Párom is ezt csinálja, sőt ezt csinálta már kb fél év után. Bólogass, csókold meg, mintha örülnél neki. Aranyosságból mondja, nem rámenősségből. Szeret téged, nagyon, tervezgesd vele. Mitől félsz? 1 év után házasságot akar? Ugyanmár :)

2015. okt. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!