Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet 7év korkülönbséggel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet 7év korkülönbséggel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy sràc, akit nagyon megszerettem és ő is engem. A csalàdjaink nagyon jól ismerik egymàst. Mi is szinte együtt nőttünk fel. Én 15 vagyok ő pedig 22. Sok időt töltünk együtt az utóbb időben. Sokat motivàl a tanulàsban és a sportban is. Olyanra soha nem kényszerìtene, amit nem akarok. Működhet kettőnk között a dolog?
2016. márc. 14. 20:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De egy 22 éveshez nem elég érett....

Én pozitív ember vagyok, de utálom az olyanokat, akiknek minden normális, ha 15 évvel lenne idősebb a pasi, ti akkor is beajánlanátok nyugodt szívvel, hiszen a szerelemben se józan ész se korhatár nincsen, nehogy az emberek képesek legyenek reálisan gondolkozni, mielőtt párt választanának. Gyökérség.

2016. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Baráto! Magadat minősítgesd!

Pozitiv vagy? Utálkozol, meg gyökerezel.

Valóban! A szerelemben se kor, se határ. Mégis létezett, létezik olyan kapcsolat ahol ez müködik.

Akkor nekik miért ne lehetne esélyük?

Leegyszerüsített gondolkodással persze, hogy lehet háborogni.

Pár hét? Pár hónap? Pár év?

Talán örökre?

Szó nem volt arrol se hogy szex.

Járás, kapcsolat.

Ha nem jön be, akkor is tanult belőle, tapasztalatot szerzett.

2016. márc. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Miért pontoztak le?

Nem kell egyformán érettnek lennie a két félnek. Csak legyen közös érdeklődési kör. Szex meg nem feltétlen baj, ha az elején nincs, ráér 2 év múlva is, amikor már elég érett lesz a lány is hozzá.


Igen is létezhet ilyen kapcsolat.

2016. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12: Valóban nem volt szó a szexről, de szerinted egy 22 éves felnőtt férfi mennyit fog várni a szexszel? Neki ilyen jellegű igényei vannak, ami természetes, hiszen benne van a korban. És persze a naiv kislány bele fog menni, mert a srác pontosan tudja, mit akar hallani a lány.

Vagy te ezt is támogatod?

2016. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A nyakad mernéd rá tenni hogy nincs olyan 22 éves?

Akkor Akkor többek között megkérdőjelezed az összes 20 év feletti szűz srac irását!

Amugy meg ha szexelnének?

Nincs meg egyetlen 15 éves lanynak sem a magához való esze?

Költői kérdések!

Se a matatika, se a tiltás nem segit ezen.

Mondom mégegyszer. Amig van arra példa, hogy befutott egy ilyen kapcsolat, addig bizton nem allithatod az ellenkezőjét, nem bélyegezhetsz, nem tilthatsz, semmi értelme.

Nem ovhatod minden fuvallattol, tarthatod steril környezetben.

Egyet lehet tenni. Hogy mellette vagy! Segited! Mert nem leszel mindig ott, nrm leszdl mindig mellette! És akkor hogy áll meg a sajat lábán? Ha sose tudott tanulni a buktatókból?

Még valami. Voltam az a 21 éves srác aki tisztességes volt a 15 éves lánnyal. Pedig már akkor 7 éve nem voltam szűz.

A kapcsinak is azért lett vége, mert diszidaltak. Na ja! Nem most volt!

2016. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok, barátom 20. Nagyon szeretjük egymást, fél éve vagyunk együtt. Szurkolok nektek.
2016. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!