Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Igen vagy nemet kérek ha lehet. Hosszú lesz a leírás.

18 lettem nemrégem, 178cm 90kg vagyok nem tartom magam se jóképűnek se csúnyának. Pattanások vannak persze mint szinte mindenkinél de sztem nem annyira feltűnőek. Ennyit a külsőről.

Igyekszem minden fontosat leírni a belsőről.

Tulajdonságaim: Kedves vagyok, és nagyon tudok szeretni, viszont a romantika szintjére még nem jutottam senkinél. Magasak az elvárásaim a belsőnél, a külsőnél talán nem annyira.


Utálom az állatokat (az állatvédők fel tudnak idegesíteni az állatjóléti szabályaikkal), imádom a babákat és a virágokat. Legutóbbit csak akkor ha nem én kell gondozzam. A gyerekekkel nincs ilyen bajom.


Az érdeklődési köröm eléggé különbözik a velem egykorúaktól de ez nem jelenti azt, hogy nem tudok szót érteni velük.


Inkább óvatosnak nevezném magam mintsem visszahúzódónak kapcsolatok terén de ez külsősnek jóllehet nem így tűnik. Néha nagyon komornak tűnök, de ez vagy megilletődöttséget vagy elfoglaltságot jelent.


Szívességet mindig szívesen teszek, viszont ha nem tudják visszaadni amikor én kérek nagyritkán valamit, akkor az is felmérgel. Hirtelen haragú vagyok, de ez inkább hangulat függő.


Utálom a divatmajmolókat, szeretem a kényelmes cuccokat még akkor is ha x-edszer van rajtam.


sok esetben a vélemenyem nagyon merev, utálom a hazugságot és a képmutatást. Jó, ez elvileg evidens mindenkinél de nálam talán hatványozottam.


Még sosem volt barátnőm, eddig nem is nagyon hiányzott.


Ad hoc módon írtam le mindezt, ha érdekel még valami akkor kérdezz.


Vàlaszokat köszönöm!



2016. márc. 18. 22:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem járnék veled mivel utálod az állatokat számomra pedig az a legfontosabb,hogy a kiszemeltem szeresse őket mivel én imádom őket + én pedig a virágokat utálom.Tehát a válaszom nem lenne nálam esélyed.
2016. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Zenék közül mindenfélét szeretek, kivéve a dubstepet. Nem szeretek mozizni, én a "házi mozit" kedvelem.
2016. márc. 18. 22:54
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 1es.
2016. márc. 18. 22:54
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
A humorod nem tudom milyen, ha nincs akkor azért se járnék veled, amúgy nem lenne nagy gáz, de az nekem se tetszik hogy utálod az állatokat...Meg olyan öregurasnak tűnsz ez alapján:D 18l
2016. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Humorom az van, öreguras meg talán nem vagyok. :D
2016. márc. 18. 23:05
 6/31 anonim válasza:
64%
A leírásod alapján egy szociopata benyomását kelted
2016. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Ebben az állatos dologban azért ne egy szadista állatkínzót képzeljetek el, de ami igaz az igaz. :D
2016. márc. 18. 23:15
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Legszívesebben rád engedném Hörimet,hogy harapjon meg.(:
2016. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Szociopata :D .
2016. márc. 18. 23:17
 10/31 A kérdező kommentje:
Csak nyugodtan 8as. Szoktam hörcsögöt is írtani. Komolyan. Tudod mennyi búzát képes megzabálni? A termés felét is elviheti. :D
2016. márc. 18. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!