Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Igen vagy nemet kérek ha lehet. Hosszú lesz a leírás.

18 lettem nemrégem, 178cm 90kg vagyok nem tartom magam se jóképűnek se csúnyának. Pattanások vannak persze mint szinte mindenkinél de sztem nem annyira feltűnőek. Ennyit a külsőről.

Igyekszem minden fontosat leírni a belsőről.

Tulajdonságaim: Kedves vagyok, és nagyon tudok szeretni, viszont a romantika szintjére még nem jutottam senkinél. Magasak az elvárásaim a belsőnél, a külsőnél talán nem annyira.


Utálom az állatokat (az állatvédők fel tudnak idegesíteni az állatjóléti szabályaikkal), imádom a babákat és a virágokat. Legutóbbit csak akkor ha nem én kell gondozzam. A gyerekekkel nincs ilyen bajom.


Az érdeklődési köröm eléggé különbözik a velem egykorúaktól de ez nem jelenti azt, hogy nem tudok szót érteni velük.


Inkább óvatosnak nevezném magam mintsem visszahúzódónak kapcsolatok terén de ez külsősnek jóllehet nem így tűnik. Néha nagyon komornak tűnök, de ez vagy megilletődöttséget vagy elfoglaltságot jelent.


Szívességet mindig szívesen teszek, viszont ha nem tudják visszaadni amikor én kérek nagyritkán valamit, akkor az is felmérgel. Hirtelen haragú vagyok, de ez inkább hangulat függő.


Utálom a divatmajmolókat, szeretem a kényelmes cuccokat még akkor is ha x-edszer van rajtam.


sok esetben a vélemenyem nagyon merev, utálom a hazugságot és a képmutatást. Jó, ez elvileg evidens mindenkinél de nálam talán hatványozottam.


Még sosem volt barátnőm, eddig nem is nagyon hiányzott.


Ad hoc módon írtam le mindezt, ha érdekel még valami akkor kérdezz.


Vàlaszokat köszönöm!



2016. márc. 18. 22:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, engem is nagyon zavar, hogy utálod az állatokat :D
2016. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Ok,11es de ettől sem fogom megkedvelni őket. :D
2016. márc. 18. 23:25
 13/31 anonim ***** válasza:
kétesélyes
2016. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Eddig tudtam várni. Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a hüvelykujj felfelé.


Talán annyit megjegyzek, hogy eléggé csodálom hogy mindenkinek az állatok tűntek fel, míg a gyerekek nem. Fontosabb nektek az állatokhoz való hozzáállás mint a gyerekekhez!? Bocsánat de ez nagyon gáz.


Nagyobb eséllyel talál manapság párt egy állatvédő szépfiú mint egy állatelutasító családapa?

2016. márc. 19. 00:46
 15/31 anonim válasza:
Olyan vagy mint en. Nem utalom az allatokat. De nem is kedvelem oket. Ha megmosolygtat akkor az mar nagyon nagy dolog.
2016. márc. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, 16 éves vagyok, és kiráz a hideg a gyerekektől. Az öcsémet szeretem de ennyi, és még ő is simán fel tud idegelni félperc alatt. Ez nem zárja ki, hogy mondjuk 10 év múlva akarjak gyereket, de tudod ki tervez annyira előre 16 évesen :D Szóval igen, jelenleg nem épp egy családapa az ideális mellém, fontosabb, hogy az állatokat szeresse.
2016. márc. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy mindenki mennyire állatvédő, meg imádja őket jobban mint a gyerekeket stb, de az hogy UTÁLOM az állatokat nem tetszik egy olyan embernek mint pl én, akinek sok állata volt, van, mindig is imádta őket. Mivel többek közt e miatt írtam én hogy nem járnék, ezért azt a döntést kellett megmagyaráznom, hogy miért. Ezért azt írtam bele. Ha azt mondtam volna, hogy igen járnék, akkor annak az indoklásához lehet bekerült volna a gyerekek szeretete. Ha mondjuk azt írod, hogy nem szeretek kifejezetten az állatokat az még nem lett volna feltétlenül deal breaker, de az utálom az elég erős kifejezés...onnan nincs vissza út, nem lehet elfogadtatni, nem túl jó benyomás. Amúgy én pl sokkal jobban elolvadok egy kiskutya láttán mint egy kisbaba láttán. Gondolom életkori sajátosság, de ki tudja:) 18l (már válaszoltam csak nem tudom hanyadik vagyok)
2016. márc. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:

Személy szerint én se rajongok az állatokért ... Viszont a gyerekeket én is szeretem :D zenében meg leragadtam a 90-es éveknél (meg néhány mai) és dubstep ... Azt én is utálom.

Szerintem mindenkinek van valami ,amit nem szeret. Valaki nem szereti a mazsolát ,akkor most itt Gyakorin minden mazsola imádó kopizza be a legjobb túrós-mazsis recepteket ,mert nincs olyan ,hogy valaki ne szeresse a mazsolát .... Nem azért ,de az tényleg figyelemre méltó ,hogy ebből a nem rövid leírásból mindenki az állatokat találta meg 😂

2016. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

16os. A családapát és a szépfiút életfelfogásra értem. Nekem is van húgom és nagyon imádom őt is.


17es. Igen én is azt gondolom hogy a nem szeretem talán pontosabb. Ezért írtam utána a másik kommentet.

2016. márc. 19. 12:01
 20/31 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Kérdező, én ezt értem, de nem mindenki szépfiú aki szereti az állatokat. Tőlem legyen nyugodtan családapa típus, hátha ragad a gyerekek iránti szeretetéből valami rám is. De mivel még jó pár évig nem akarok gyereket, állatom viszont van, tök logikus, hogy fontosabb az, hogy el tudja viselni a macskáimat.
2016. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!