Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Igen vagy nemet kérek ha lehet. Hosszú lesz a leírás.

18 lettem nemrégem, 178cm 90kg vagyok nem tartom magam se jóképűnek se csúnyának. Pattanások vannak persze mint szinte mindenkinél de sztem nem annyira feltűnőek. Ennyit a külsőről.

Igyekszem minden fontosat leírni a belsőről.

Tulajdonságaim: Kedves vagyok, és nagyon tudok szeretni, viszont a romantika szintjére még nem jutottam senkinél. Magasak az elvárásaim a belsőnél, a külsőnél talán nem annyira.


Utálom az állatokat (az állatvédők fel tudnak idegesíteni az állatjóléti szabályaikkal), imádom a babákat és a virágokat. Legutóbbit csak akkor ha nem én kell gondozzam. A gyerekekkel nincs ilyen bajom.


Az érdeklődési köröm eléggé különbözik a velem egykorúaktól de ez nem jelenti azt, hogy nem tudok szót érteni velük.


Inkább óvatosnak nevezném magam mintsem visszahúzódónak kapcsolatok terén de ez külsősnek jóllehet nem így tűnik. Néha nagyon komornak tűnök, de ez vagy megilletődöttséget vagy elfoglaltságot jelent.


Szívességet mindig szívesen teszek, viszont ha nem tudják visszaadni amikor én kérek nagyritkán valamit, akkor az is felmérgel. Hirtelen haragú vagyok, de ez inkább hangulat függő.


Utálom a divatmajmolókat, szeretem a kényelmes cuccokat még akkor is ha x-edszer van rajtam.


sok esetben a vélemenyem nagyon merev, utálom a hazugságot és a képmutatást. Jó, ez elvileg evidens mindenkinél de nálam talán hatványozottam.


Még sosem volt barátnőm, eddig nem is nagyon hiányzott.


Ad hoc módon írtam le mindezt, ha érdekel még valami akkor kérdezz.


Vàlaszokat köszönöm!



2016. márc. 18. 22:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

A felfogás nem gyerekvállalást jelent. Pl utálom az alkoholt nem cigizek, és igyekszem minél több időmet hasznosan eltölteni.

Off: Èpp ma délután találkoztam a vonaton egy aranyos (talán 3 éves) kislánnyal aki az anyukájával utazott, és nagyon jól eljátszogattunk. :-)

Volt még a kocsiban másik 2 csaj is, akik rám-rám néztek, de ezen bejegyzések után levontam a konklúziókat és úgy döntöttem hogy nem pazarlom rájuk az időmet. :-P

gondoltam elmondom hátha érdekel vkit.

2016. márc. 19. 18:50
 22/31 anonim válasza:
Elárulok valamit: Senkit nem érdekel
2016. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Jajj de édes vagy, a féregtelenítő legyen veled.
2016. márc. 19. 19:02
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, vannak jo és rossz tulajdonsagaid, mint mindenkinek, de nekem szemely szerint ezek alapjan nem vagy szimpatikus.

Mivel mondtad, hogy hogy magasak az elvarasaid a belsonel (es valamilyen szinten a kulsonel is), nem birnam ki melletted, allandoan probalnek neked megfelelni, folyamatos stresszben lennek emiatt, szoval mar ez is egy kizaro ok.

Ami még unszimpatikus a szamomra, hogy olyan dolgokon idegesited fel magad, amiken szerintem nem kéne. Pl.: allatvedok, divatmajmolok. En egy eleg nyugodt, es elfogado ember vagyok, igy nem nagyon szoktam meg a "pawakon" sem kiakadni, igy nem birom ha mas epp az ilyen hulyesegen akad fenn. Meg igy a leirasodban eleg sokszor hasznaltad az "utalom" szot, ami egy eleg utalkozo, gyulolkodo ember kepet kelti bennem, és én az ilyenekt nem birom. Még egy kis aprosag: engem sokszor megijesztenek a nagyon merev vélemenyu emberek, de ez nem feltétlen kizaro ok.

Ami viszont jo, hogy szereted a gyerekeket, hol elvagy veluk. Ez tenyleg ertekelendo, akarcsak az, hogy nagyon tudsz szeretni, de a fentebb felsorolt okok miatt, én nem jarnék veled.

2016. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 24-es! :) Nem áll(t) szándékomban kifejteni, hogy miért kívánom őket például az állatvédőket melegebb éghajlatra, de hidd el, több (számomra) igen nyomós okom is van rá. Nem feltétlenül olyan fajta, mint amire te gondolnál. :) A divatmajmolókon annyira nem idegesítem fel magam, de például azt kerülném, hogy a barátnőm egy plázacica legyen, akinek legnagyobb büszkesége a S7-ese és a vadonatúj táskája.


Tudok választékosan is fogalmazni, de a telefonon történő hosszú gépeléskor nem erre összpontosítok. :)

Valamennyire igazad lehet van abban, hogy gyűlölködőnek tűnhetek mások szemében, bár ezt én inkább határozottságként élem meg, mert úgy gondolom hogy jobban értek bizonyos témákhoz.

Mindenesetre köszönöm a nyílt véleményt, ment az értékelés. :)

2016. márc. 19. 21:13
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok lány, de szerintem is rontja az esélyeid, hogy nem szereted az állatokat. Ha becsajozol, és a barátnőd szeretni fogja az állatokat, akkor valószínű eltűröd az állatait, ha tényleg szereted. :) De ez csak feltételezés. Ezzel a mondattal lényegében az egész kérdést értelmetlenné tetted: "Még sosem volt barátnőm, eddig nem is nagyon hiányzott." Ha nem hiányozna valami (vagy VALAKI?), akkor nem hiszem, hogy kiírtad volna ezt a kérdést. Az állatvédők többsége szerintem is egy idióta, nem fogják fel, hogy van haszonállat is (amit megeszünk, ami tejet/ruhát ad nekünk, ami segít/megvéd...), közben eszik a szóját, és mondják, hogy ez nagyon jó, egészséges, és állatokat ölni amúgy is bűn... Na jó, nem offolok. De ez olyan, mint a kutyás-macskás ellentétek. Én fiú létemre macskás vagyok, ezt felvállalom, mások véleményét meg letojom. Az, hogy imádod a babákat, az biztos hogy jó lehet, de nem most. Nem vagy dadus... :D éld az életet a korodbeliekkel, gyerekkel még ráérsz foglalkozni... És hiába tagadod, neked hiányzik valami, ha nem hiányozna, akkor nem írtad volna ki ezt a kérdés. Nekem is hiányzik az, hogy legyen egy normális barátom/barátnőm, de tudod, erre a kérdésre a választ nem a gyakorikerdesek.hu oldalon fogod megtalálni. Nem, nem is a googlen. A válaszok jönni fognak, akár álom, akár egyéb dolgok formájában. Amúgy eléggé ironikus, hogy nekem a kérdésed mondatai mellett egy "Keresi a tökéletes társat?" reklám van. Ez így illusztrálta a kérdésed, ne haragudj. 15f
2016. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, igen tudom, hogy GMO-s az összes szója. Az EU hazudozik meg bio-t etet, miközben a BIO attól BIO hogy éjszaka műtrágyázzák és speciális szerrel vegyszerezik. :P Meg a keményítőt is GMO-s kukoricából csinálják az USÁ-ban aztán ideimportálják. Az öntudatos bio-hívők meg megeszik. :D Ehhez kapcsolódik (mezőgazdaság, állattartás)az állatvédős ellenszenvem is, de az más tekintetben. Ráéreztél. De ez hosszú téma és teljesen más.


Használj AdBlock-ot! :D Akkor nincsen hirdetés. Én már 1 éve tiszta vagyok a reklámoktól, ezért nem foglalkozok ezzel. :D Töltsd le a gépedre bővítményként.

2016. márc. 19. 22:10
 28/31 A kérdező kommentje:
És hogy a kérdésedre is reagáljak: Pont az ilyen beszélgetések, reakciók ébresztik rá az embert, hogy mennyire jó a tanulással és a pénzkereséssel foglalkozni. :D
2016. márc. 19. 22:16
 29/31 anonim ***** válasza:
Ja, annyira nem zavaróak a reklámok. Csak ez akkor is nagyon ironikus volt :D
2016. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ironikus a francot... Jó hülye vagyok így este. XD Fura volt, na. Az amúgy nagyon jó, hogy a szójás részre reagálsz, de azt csak egy kiss offnak szántam. :s
2016. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!