Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lenne értelme ráhajtani?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme ráhajtani? 😊

Figyelt kérdés
Sziasztok 17/F es van egy korombeli lany aki mar eleg reg ota bejon😃 eleinte fbn beszéltünk aztán elkezdtünk talalkozgatni vele es egy barátnőjével egyutt... Egy este alkalmával smaroltunk de mondott dolgokat amik a magabiztossagomat rombolják ezzel kapcsolatban. Néha ugy erzem h nagyon bejovok neki neha pedig azt h ra sem akarok tobbet irni .Elvileg mas tetszik neki de megis ugy érzem hogy valamit érez irántam . Es nem tudok dönteni hogy rahajtsak jobban vagy hagyjam? Pl amikor elhivnak megcsokoljam vagy barátként menjek oda..?😊 koszonom a segitseget elore is

2016. márc. 27. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát, én azt mondom, ha ha egyszer már smároltatok, akkor ott tuti van valami, csak lehet magának is fél bevallani. Ha egy kicsit jobban oda teszed magad, lehet le esik neki is, h tetszel neki. Az meg h azt mondja h más tetszik neki, jó okés, de egyszere nem mindig egy ember tetszik valakinek, csak egy embert lehet egyszerre szeretni, tetszeni több is tud. V ezzel is hitegeti magát. Lehet kicsit fél ettől. Bonyolultak vagyunk mi csajok. Így látatlanban meg nem lehet mondani h mi a baj, azt látni kell. Figyeld a reakcióit, és aszerint lépj, mármint mintha táncolnátok, ritmusban. Nem tudok értelmesen elmondani, h ezt h értem, remélem rájössz mit akarok. Köszönésnél sztem az ölelés a jobb, mert az mindkettő lehet, attol fugg mit érzel közben, barátok előtt meg am is ciki lehet, ha csak úgy megcsókolod, szal inkább ölelés.
2016. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves előzőnek a válaszát is elolvastam, én fiú vagyok, de ahogy az előző válaszoló is mondta elég bonyik a lányok, ès lehet, h csak játszik veled, még ha nem is "olyan" lánynak ismered, szóval óvatosan vele, egyébként meg hajrá, veszteni valód nincs! 😉 20/F
2016. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi😊😊
2016. ápr. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!